“Mammas viedoklis” sadarbībā ar Bosca

“Mammas viedoklis” sadarbībā ar Bosca

02.05.2023

Mamma ir pati mīļākā, un skaidrs, ka arī pati gudrākā. Tāpēc par godu Mātes dienai, ko šogad atzīmēsim 14.maijā, piedāvājam sirsnīgu nestandarta konkursu no 8.-12.maijam Radio SWH rīta šovā TIK TIK TIK – un ieklausīsimies mammu viedoklī.

Proti, ik dienas lūgsim klausītājus sūtīt kāds būtu viņu mammas viedoklis par vienu vai otru bezjēdzīgi fundamentālu jautājumu, piemēram, ko mammas domā par hokeju, cik augstu ir jāsien šalle mutei priekšā, kā mamma vērtētu meitas īsos svārkus, cik daudz un bieži jāēd vitamīni…utml. Katru dienu ir cits ‘’eksistenciāls’’ jautājums. Viedokļus var sūtīt bērni, vīri un citi labvēļi mammas vārdā, vai arī pašas mammas var sūtīt savā vārdā.
Asprātīgākās versijas ik rītu izskan ēterā, bet no visiem iesūtītājiem izlozējam vienu laimīgo, kas tiek pie dienas balvas. Katru dienu – vesela kaste Bosca Rose bezalkoholiskais dzirkstošais vīns. (kastē 12 pudeles)
Iepriecini mammu un nosvini kopā ar mīļām sarunām, pavasara ziediem un saules pielietu dzirkstošu ROZĀ bezalkoholisko BOSCA.

Bezalkoholiskais dzirkstošais vīns BOSCA ROSE smaržo kā vasaras solījums- zemeņu, aveņu un medus aromāti un saldā, prieka un brīvdienu garša.

Lielsiki saderēs ar pirmajām zemenēm, svētku kūku vai plātsmaizēm, augļu saldējumu un citiem māmiņdienas gardumiem.

Svini kopā ar bezalkoholisko dzirkstošo vīnu Bosca!

0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualitātes