5 Jāņi – Patiesi vārdi

5 Jāņi – Patiesi vārdi

18.12.2018

Projekts “5 Jāņi” radies 2017. gada nogalē, kaut gan tā dalībnieki ir pazīstami jau neskaitāmus gadus, kopā dažādos sastāvos ne vienu vien pudu sāls apēduši un nu ir gatavi priecēt citus ar savām radoš i -muzikālajām ēverģēlībām!

Projektā darbojas:
Ainārs Uzulnieks (krustāmvārds- Jānis; vokāls, ģitāra) Rīga TV24 2015. gada “Karaoke TV čempionāta” uzvarētājs, piedalījies šovos “Sanāciet, sadziediet”, “Ghetto Faktors”, “X faktors”, ballīšu muzikants ar vairāk kā 15 gadu stāžu).
Jānis Cielavs (vokāls) 2013. gada TV3 šova “Koru kari 3” Aijas Andrejevas Lielvārdes “Sarkanā teiksmu kora” dalībnieks, piedalījies šovos “Sanāciet, sadziediet”, “Karaoke TV čempionātā” un Latvijas karaoke čempionātos.
Jānis Sniedziņš (vokāls, kahons, apskaņošana) Skrīveru amatierteātra aktieris, Latvijas karaoke čempionātu dalībnieks, ballīšu muzikants un kāzu vadītājs ar vairāk kā 10 gadu stāžu.
Jānis Dumbris (audio un video guru) vienmēr un visur tuvu stāvošs mūzikai un video montāžai.
Jana Uzulniece (a.k.a Jance vai Jančuks; menedžments, transports, pasākumu vadīšana) šad tad mēdz uzdziedāt.
– tātad kopā Pieci Jāņi !

 

Par dziesmu. „Sākumā bija dzeja, tad es sarakstīju melodiju un kopā ar projekta “Pieci Jāņi” dalībniekiem dziesmu ierakstījām studijā,” Ainārs stāsta par savu otro dziesmu. “Patiesi vārdi” ir dziesma par mīlestību ar man tik tuvo roka “garšu”! Dziesmas videoklipu filmējām 30 grādu karstumā Daugavas krastā un citviet manā mājvietā Aizkrauklē- šī vasara vienmēr paliks atmiņā ar tveicīgo laiku un dziesmas iemūžināšanu!”

Dziesma tapusi sadarbojoties ar Jāni Dumbri (teksta un video autors) un Jāni Noriņu (N-Jay productions- ieraksts, aranžija, apstrāde). Kārtējo reizi pārliecinājos, ka tikai darbojoties lieliskā komandā varam realizēt savas ieceres!