AGNESSE – Space or Time

AGNESSE – Space or Time

04.07.2019

Mūzika – Helvijs Stengrēvics
Vārdi – Kristal Oliver

AGNESSE (Agnese Stengrevica) ir jauna dziedātāja, kura savu ceļu mūzikā tikai sāk.
Dzimusi 1999. gada 31. martā mūziķu – Helvija Stengrevica un Laines Ligeres Stengrevicas ģimenē. Mūzika dziedātājai tuva ir jau kopš bērnības, kā jau tas mūziķu mājās pienākas, taču AGNESSE izvēlējās pievērsties daiļslidošanai. Sportojot viņa guva iespēju izpaust savas emocijas kustībā un norūdīt raksturu, iemācoties nepadoties. Ar laiku mūzika tomēr ieņēma aizvien lielāku vietu Agneses sirdī un dzīvē kopumā. “Nav pagājusi neviena diena, kad es nebūtu klausījusies mūziku un dungojusi kādu dziesmu. Mūzika ir kā cita pasaule, kurā spēju izteikt savas jūtas, pārdzīvojumus, meklēt pati sevi,” atklāj AGNESSE.

AGNESSE sadarbībā ar mūziķi, producentu, skaņdarba “Ticot, Mīlot un Gaidot” komponistu Helviju Stengrevicu izdevusi jaunu dziesmu ar nosaukumu “Space or Time”. Vārdu autore jaunajam skaņdarbam ir divkārtēja “Grammy” balvas nominante Kristal Oliver, kura sadarbojusies arī ar tādiem pasaulslaveniem mūziķiem kā Džastins Timberleiks, Enrike Iglesiass, Kanje Vests un citiem.
Dziesmas stāsts ir par to, ka brīžos, kad esi kopā ar “īsto” cilvēku, laiks aizrit nemanot, un tas notiek neatkarīgi no tā vai šī persona ir labākais draugs, vai mīļotais. Šim fenomenam nav iespējams rast izskaidrojumu, bet vienīgais, ko vēlies – pagriezt laiku atpakaļ, lai aizvien baudītu šī cilvēka kompāniju.
“Dziesmas vārdi man pašai ir īpaši tuvi, jo arī es esmu attiecībās, kad ikdienā esam tālu viens no otra. Brīžos, kad tiekamies kaut vai tikai uz nedēļu, šķiet, ka mums atvēlētais laiks bijis tik īss, it kā būtu aizvadīta tikai diena. Tik ātri pienāk brīdis, kad jāšķiras, lai atkal katrs dotos savās ikdienas gaitās, un tas nebūt nav viegli. Mans mērķis bija spēt šīs sajūtas izskaidrot dziesmā, kas, manuprāt, ir lieliski izdevies, tāpēc novērtējiet arī jūs,” stāsta un aicina AGNESSE.