Arvis Podiņš – Seeker’s Testimony

Arvis Podiņš – Seeker’s Testimony

11.04.2017

Mūzikas un teksta autors: Jānis Skruzis
Izpildītājs: Arvis Podiņš
Producents: “N-Jay Productions”

Šis nav stāsts par skolas laika draudzību vai kopīgu muzicēšanu no bērna kājas. 2016.gada nogalē kādā Āgenskalna studijā satikās trīs nepazīstami cilvēki un, liekot kopā spēkus, ierakstīja dziesmu “Seeker’s Testimony”.

Dziesma ir stāsts par to, kas vieno cilvēkus visā pasaulē – ilgas pēc miera. Dažs mieru spēj rast bez īpašas piepūles, cits pēc tā spiests mērot tālus ceļus pāri jūrām. Galu galā, ne visiem mieru izdodas atrast.

Dziesmu “Seeker’s Testimony” 2016.gada vasarā sarakstīja Jānis Skruzis, kurš ikdienā strādā mediju nozarē, bet ar mūziku un tekstu rakstīšanu jau daudzus gadus nodarbojas brīvajā laikā. Caur paziņām autors atrada aranžētāju/producentu Jāni Noriņu jeb N-Jay, devās pie viņa uz ierakstu studiju Āgenskalnā un vaicāja, vai nav padomā kāds atbilstošs izpildītājs. N-Jay kā izpildītāju ieteica Arvi Podiņu, kurš savulaik bija viesojies pie viņa studijā. 21 gadu vecais Arvis nāk no piejūras ciema Rojas, taču studē Rīgā. Viņš šobrīd ir dziedāšanas potenciāla attīstīšanas un realizēšanas meklējumos. Pirmo sastapšanos ar mūziku Arvis pieredzēja sākumskolā, kad paralēli sāka mācības mūzikas skolā saksofona spēlē. Vēlāk Arvis nodarbojās ar dziesmu tekstu radīšanu un repošanu, līdz atklāja sevī dziedāšanas talantu. Lielākie sasniegumi līdz šim – uzvara konkursā “Nots 2015”, 3.vieta konkursā “Talsi uzdod toni 2015” savā vecuma grupā, kā arī uzvara 2015.gada Vislatvijas Karaoke čempionātā.