BASH! – Indecisive

BASH! – Indecisive

18.06.2019

 

Mani sauc Amanda, esmu Mūzikas producēšanas/uzstāšanās (BA(Hons)Music performance and production) trešā kursa studente Solentas Universitātē Sauthemptonā, Anglijā. Esam salīdzinoši nesen izveidota pop-grupa BASH! un nesen izlaidām savu trešo singlu “Indecisive”, sociālajos tīklos var apskatīt un noklausīties mūsu divus iepriekšējos mūzikas darinājumus “Lovely, Smart and Beautiful” un “Wild”.

BASH! ir pop kvintets, kas savu darbību uzsāka 2018. gadā, ne tik tālajā Apvienotajā Karalistē, Sauthemptonā (Southampton). Starp grupas jampampiņiem ir soliste Amanda Bašmakova, kura ir gara kā Latvijas priede, ar neizsīkstošu enerģiju gan uz skatuves, gan dzīvē. Mails Hobbs (Miles Hobbs) ir grupas bass ģitārists, žvadz uz skatuves ar riskantu bass ģitāras vicināšanu.
Džo Burdžes (Joe Burgess) ir vienīgais ģitārists grupā. Viņš spēj radīt iespējams mūsu civilizācijai vēl nedzirdētas skaņas. Par grupas ritma sekciju atbild Angus Makintairs (Angus McIntyre), brīvajā laikā viņš pieslēdz elektroniku savām bungām, tajā pat laikā dāsni gādā par pastāvīgu dzirdes bojājumu grupas biedriem. Džons Burdfilds (John Burdfield) savieno visus elementus grupā ar nevainojamu sniegumu uz sava sintezatora, kas iederētos kādā NASA kosmosa kuģī.

Grupa iedvesmu gūst no tādiem esošajiem un pagātnes mūzikas radītājiem ,kā Paramore, Fickle Friends, The Big Moon, Confidence Man, Blondie.
Šobrīd grupa ieraksta jaunu mūziku un “izbauda” universitātes pēdējo mācību gadu.