Chained Bride – Tev mani vajāt

Chained Bride – Tev mani vajāt

18.12.2018

Miks Saulītis – vokāls;
Kārlis Šteinmanis – ģitāra;
Kristaps Ezeriņš – bass;
Ritvars Šreibers – ģitāra;
Andrejs Upmacis – bungas.

 

Grupa “Chained Bride” dibināta 2012.gadā, kad vokālists Miks Saulītis, ģitārists Ritvars Šreibers un basists Agnis Kabiņeckis nolēma turpināt priecēt klausītājus. 2013.gadā kolektīvs izdeva savu debijas EP ar nosaukumu “Masquerade”. Grupas sastāvam pievienojās ģitārists Janis Fjodorovs un bundzinieks Viktors Cibuļskis. Kopš tā laika, grupa aktīvi darbojās pie jauna materiāla radīšanas, kas atspoguļojās singla “Fight To Die“ veidolā, kurai grupa arī uzfilmēja videoklipu.

“Chained Bride” 2014.gada rudenī devās studijā, lai ierakstītu savu pirma garuma albumu ar nosaukumu “Violet”, kuru grupa prezentēja 2015.gada maijā. Neilgi pirms ieraksta, grupu atstāja ģitārists Jānis Fjodorovs, kuru ierakstā aizstāja Kārlis Šteinmanis, kurš arī palīdzēja albuma producēšanā, aranžēšanā, kā arī vadīja skaņu ierakstu. Tāpat grupai pievienojās talantīgais basists Kristaps Ezeriņš. Pēc veiksmīgas albuma prezentācijas, grupa nolēma turpināt sadarbību ar Kārli Šteinmani, kurš pievienojās grupai arī kā instrumentālists.

Šobrīd grupa aktīvi strādā pie materiāla topošajam albumam, kā arī,Kārlis un Ritvars piedalās dažādos ierakstos kā autori, producenti, aranžētāji un izpildītāji. Kā pēdējos var minēt Elīnu Krastiņu, Līgu Rīderi un grupu “ak69”.