Denijs Grieze – Viens Otram

Denijs Grieze – Viens Otram

28.02.2023

Dziesmas autors un izpildītājs Denijs Grieze.

Jaunais dziedātājs un dziesmu autors Denijs Grieze, pēc vairākām sadarbībām ar dažādiem māksliniekiem ieraksta solo dziesmu ‘’Viens Otram’’.
Pēc veiksmīgas sadarbības ar Nikolaju Puzikovu, ar dziesmu ‘’Tā kā tu’’ un nesen izdotās dziesmas ar Niku Endziņu, kas neilgā laikā ieguvusi lielu popularitāti platformā Tik Tok, Denijs nāk klajā ar jaunu, solo projektu.

Dziesma dziesminieka krājumos jau stāvējusi kādu laiku, bet pēc pāris gadiem beidzot ierakstīta un tapis arī video. ‘’Viens Otram’’ ir par tīru mīlestību un attiecībām kurās mēdz būt grūtības. Videoklipā beigās ir attēlota izlaušanās un pārkāpšana pāri sev, lai saglābtu attiecības. Tieši tas dažkārt ir visgrūtākais, pieņemt, ka esmu kļūdījies, vai tas, ka tieši man ir jāsper solis pretīm otram – saka pats Denijs.
Dziesma ierakstīta un video uzņemts pilsētā kurā dzīvo pats mūziķis, Tukumā. To producējis un pie ieraksta strādājis Valērijs Černejs, un video tapis sadarbībā ar Kasparu Dween. Klipā redzamie aktieri ir pāris, Anžela un Kristers.
Denijs par dziesmas tapšanas procesu saka tā – Es ļoti priecājos, ka man ir bijusi iespēja strādāt kopā ar šiem cilvēkiem. No katra no viņiem pat visgrūtākajos brīžos dziesmas tapšanā strāvoja mīlestība un apņēmība turpināt iesākto, tāpēc liels paldies ik katram kas ir pielicis roku lai šis izdotos! Bez jums tas nebūtu iespējams!