Didzis Melderis – Tavos matos

Didzis Melderis – Tavos matos

2020. gada 2. septembris

Mūzikas autors Didzis Melderis,
Teksta autors Emīls Buiķis,
Producents Jānis Aišpurs.
Dziesmu miksēja Arnis Račinskis, masterēja: Ģirts Laumanis.

Didzis Melderis ir 25 gadus jauns mūziķis, absolvējis Latvijas Lauksaimniecības universitāti. Ar mūziku sāka nodarboties 17 gadu vecumā, piedaloties dažādos vokālistu konkursos un akadēmiskās mūzikas meistarklasēs Rīgā. Pēc 2 gadiem tika nodibināta pirmā grupa „Četri vienā”, ar kuru tikai iegūta pirmā vieta MIC REC organizētajā konkursā „Super mikrofons” un pēc kura bija iespēja spēlēt „Arēna Rīga” un ierakstīt pirmo dziesmu „Glezna”. 2018.gadā jaunais mūziķis startēja „X faktorā” un izcīnīja 4.vietu, pēc televīzijas šova sāka rakstīt oriģināldarbus.

2020.  gada maijā tik izdota debijas dziesma „Tavos Matos”, sadarbojoties kopā ar dzejnieku Emīlu Buiķi un dziesmas producentu Jāni Aišpuru.

Singls “Tavos matos” raksturo to “īsto” iemīlēšanās sajūtu, kas virmo gaisā un šķiet neizskaidrojama un skaista. Šī sajūta var atnākt gan pie 16-gadnieka, gan pie seniora ar dzīves pieredzi, Didzis radošo tandēmu izveidoja kopā ar dzejnieku Emīlu Buiķi, kurš spēj mūziķa sajūtas notvert vārdos. Viņš saka: “Mēs abi esam romantiķi un mūzikā mīlestība ir viena no aprunātākajām tēmām, kas arī mums turpmāk droši vien būs aktuāla.”