DJ Krankenwagen -Tumaninē

DJ Krankenwagen -Tumaninē

15.11.2022

Dziesmas autori ir dakteris Mārtiņš Ennītis un Austrālijas latviešu grupas “Ļembasts” mūziķis Andris Klauss,
soliste – Renāte Kalniņa
pie bungām Rinalds Maksimovs
Ieraksts veikts Jāņa Kalvāna vadībā studijā “Gateris”.

Grupai “DJ Krankenwagen” ir grūtības akceptēt realitāti. Tās dalībnieki uzskata, ka vasara vēl nav beigusies, un piedāvā noskatīties “DJ Krankenwgen” lielākā vasaras superhīta “Tumaninē” karsto videoklipu. Videoklipā redzamie attēli ir veidoti izmantojot mākslīgo intelektu un sekojot dziesmas teksta saturam. Ieskatoties vizuālajā materiālā, iespējams saskatīt mākslīgā intelekta piedāvātu dziesmas paralēlo stāstu.

Dziesma “Tumaninē” stāsta par modernajām tehnoloģijām, mentālo veselību un emocionālo karuseli, kuru piedzīvo iemīlējies cilvēks. Karuseļa virpulī izrādās, ka jūtas, iespējams, ir vienpusējas.

Debiju videoklipu režijā piedāvā “DJ Krankenwagen” basģitārists Toms Gaļinauskis, apgūstot jauno mākslīgā intelekta attēlu radīšana tehniku, montāžas asistents – Linards Kalniņš.

Grupa “DJ Krankenwagen” izjūt īpašu cieņu pret latviešu kultūras mantojumu, vācu industriālo mūziku, kā arī pret veselības sistēmas darbiniekiem visā pasaulē. Grupas “DJ Krankenwagen” dalībnieki rada savu mūziku no sirds un pārējiem orgāniem.

Balsot var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai reģistrētos, spied šeit