Edavārdi feat. Kristīne Prauliņa – Viss Ir Sarežģīti

Edavārdi feat. Kristīne Prauliņa – Viss Ir Sarežģīti

25.04.2017

Teksta autors – Edavārdi

Jaunais un daudzsološais reperis Edavārdi izdod jaunu albumu “Īstas acis”. Relīzē ir iekļautas 10 kompozīcijas, par kuru muzikālo pavadījumu ir parūpējušies tādi latviešu bītmeikeri kā Kashuks, NiklāvZ, Renalds Trakims, Sivick Beats, Noitro, X.O. un Kristaps Ritms. Dziesmas ierakstīja un apstrādāja vietējā scēnā pazīstamais bītmeikeris Tablis paša izveidotājā studijā “401”. Albumā “Īstas acis” kā vienīgais viesmākslinieks piedalās soul, gospel un jazz dziedātāja Kristīne Prauliņa, kuru var dzirdēt 4 dziesmās, kā arī starp dziesmām parādās dažādu Edavārdi draugu balsis.

Edavārdi ir latviešu repa pārstāvis, kurš vietējā scēnā darbojās jau 10 gadus. Reperis ir figurējis scēnā dažādos veidos
– gan kā solo izpildītājs, gan kā vairāku apvienību pārstāvis.
Edavārdi ir uzstājies visā Latvijā un uzvarējis vairākas ievērojamas freestyle cīņas, kā arī sadarbojies ar tādiem izpildītājiem, kā Ozols, Arstarulsmirus (ex-Gustavo), ansis, Eliots, Skutelis, Kristīne Prauliņa un daudziem citiem. Savas karjeras laikā reperis ir izdevis 7 albumus un EP, kā arī vairākus video klipus 2017. gada 19. martā Edavārdi plašākai publikai prezentēja savu jaunāko albumu “Īstas acis”, kas tika atzīmēts ar vērienīgu prezentāciju klubā “Melnā piektdiena” 8. aprīlī. Koncerts bija viens no garākajiem un apmeklētākajiem Latvijas repa notikumiem.

Par dziesmu: “Viss ir sarežģīti” ir dziesma par to, kā mēs sapinamies ikdienišķās situācijās, kad šķietami viegli izpildāmi uzdevumi un solījumi pēkšņi kļūst par grūti pārvarāmiem šķēršļiem. Dziesmas muzikālo pavadījumu veidoja producents no Latvijas X.O., kura vārds ir izskanējis arī ārzemēs, kā arī soul un gospel dziedātāja Kristīne Prauliņa. Dziesma ir iekļauta Edavārdi jaunajā albumā “Īstas acis”