Edgars Kreilis – Let me Know

Edgars Kreilis – Let me Know

20.09.2016

Pēc vairāku gadu sarakstītajām dziesmām, jelgavnieks Edgars Kreilis laidis klajā savu pirmo oriģināldziesmu “Let me know”.

Lai gan Edgars ir piedalījies vairākos TV šovos (“Koru kari 3”, “Dziedošās ğimenes” un “Sanāciet, sadziediet”), šis ir viņa pirmais solis solo karjerā. Dziesmas autors ir pats Edgars, bet kopējo skanējumu un vīziju palīdzēja realizēt producents Jānis Čubars un Edgars Skrāģis no mixing.lv.

Dziesmas ideja radusies viena mirkļa iespaidā, kad mūziķis piedzīvoja konfliktus un sarežģījumus savās attiecībās. Edgars ir pārliecināts, ka katrs ir gājis cauri sajūtām, kad gribas nolaist rokas vai vienkārši pagriezties un aiziet, tāpēc ar šo dziesmu viņš mudina klausītājus nepadoties, saglabāt pacietību un koncentrēties uz risinājumu, jo pēc negaisa vienmēr uzspīdēs saule!

Jaunais mūziķis ar šo dziesmu ticis starptautiskajā ”JZ Microphones” konkursā, kurā būs dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Apvienotās Karalistes un pat Panamas! Tiek pārstāvēti visdažādākie žanri – reps, pops, roks, šlāger un akadēmiskā mūzika.