Elīna Krastiņa  – Say My Name

Elīna Krastiņa – Say My Name

01.05.2018

Dziesmas autori: Ritvars Šreibers, Kārlis Šteinmanis / Elīna Krastiņa;

Apvienojoties trīs radošiem mūziķiem, šā gada rudenī radusies dziesma ar nosaukumu “Say My Name”. Dziesmas instrumentālā pavadījuma autori, kā arī dziesmas producenti ir Ritvars Šreibers un Kārlis Šteinmanis:
Dziesmas vokālās melodijas un teksta autore, kā arī dziesmas izpildītāja ir Elīna Krastiņa.
Elīna atpazīstamību guvusi, piedaloties dažādos muzikālos projektos un konkursos (tajā skaitā LR2 un SEB “Muzikālā Banka”, “Eirovīzija”, dalība TV šovos “Cīņas klubs”, “Dziedošās ģimenes 1”, “Koru kari 3” u.c.). Kā vokālā izpildītāja darbojas vairākās muzikālās apvienībās, sadarbojoties ar daudziem Latvijā pazīstamiem mūziķiem, ieskaņojot gan savas, gan citu autoru dziesmas. 2014.gadā izveidota sava grupa “Elīna Krastiņa & Twisted Four”.
Ritvars Šreibers darbojas mūzikā kopš 2004.gada kā ģitārists un dziesmu autors/producents. Kopš 2010.gada darbojas arī kā sesijas ģitārists. Uzkrājis pieredzi dažādos sastāvos, tajā skaitā Chained Bride, Art Of Keeping Secrets, Elīna Krastiņa un Twisted Four. Strādājis AAE kā sesijas ģitārists dažādos sastāvos, uzstājoties klubos.
Kārlis Šteinmanis darbojas mūzikā kopš 2003.gada kā ģitārists un studijas producents. Muzikālo pieredzi guvis tādos sastāvos kā Relicseed, Huskvarn un Chained Bride un daudzos citos.
Studijas producenta pieredzi uzkrājis ASV, strādājot pie savas grupas albuma Kalifornijas Tranzformer Studios ar producentu Bryan Carlstrom (Incubus, Alice in Chains, Offspring, Rob Zombie, Billy Idol).

Dziesmas “Say My Name” ierakstā piedalās arī Kristaps Ezeriņš (basģitāra), Matīss Veigulis (Sitamie instrumenti). Dziesma ierakstīta studijā “KS Records”.