Erased By Sunrise – Die Together

Erased By Sunrise – Die Together

23.08.2022

Mūzikas autors ir grupa – Erased by sunrise.
Vārdu autors – ar idejām par dziesmas vārdiem atnāk grupas solists Jānis Klāsons, bet pieslīpējam gala versiju kopā kā grupa – Erased by sunrise.

“Die Together” ir otrais singls no alternatīvā roka kvarteta Erased By Sunrise, kas stāsta par vēlmi izbēgt no ikdienas dzīves problēmām un ļauties mierpilnai sajūtai ar otru cilvēku.

“Dziesmas nosaukums un vārdi nav jāuztver tiešā nozīmē. Dziesmas vēstījums ir vairāk par vēlmi izbēgt no grūtībām un vispārējā apjukuma mūsu ikdienas dzīvē. Dzīvot tādā kā mierpilnā stāvokli un būt ar kādu, ar kuru dalīties šajā sajūtā. Mirt kopā, dzīvot mūžīgi.” saka grupas solists Jānis Klāsons. Dziesmā ir dzirdami elementi no “semplošanas” un elektroniskās mūzikas, bet pamatā ietver skaļas ģitāras, spēcīgas bungas un lipīgas melodijas. “Dziesmas klavieru beigu daļa kalpo kā pāreja meditatīvā miera stāvoklī. Piešķir noslēguma sajūtu.” stāsta grupas ģitārists un producents Kārlis Šīns.

No šodienas Erased By Sunrise jaunais singls “Die Together” ir pieejams visās lielākajās mūzikas straumēšanas platformās.

FOTO Apraksts: (no kreisās puses) Zigmārs Valters, Jānis Klāsons, Jonatāns Mednis, Kārlis “Šīns” Pūle.
FOTO Autors: Beāte Miška