GreenGringo – Plīša Skafandriņos

GreenGringo – Plīša Skafandriņos

12.05.2020

Dziesmas teksta un mūzikas autors – Ingmārs Zaļmežs

Informācija par mani – esmu čalītis labākajos gados (pēc pases drīz jau pastniece ar pensiju klauvēs pie loga, pēc pasaules uztveres esmu iesprūdis tīņa gados). Visu savu mūžu esmu gribējis dziedāt, bet neesmu to darījis, jo bērnībā lācis uzkāpa uz auss. Pirms gadiem 15 kādā Vecrīgas bārā esmu nokaucis divas dziesmas karaoke. Nekas prātīgs tur nesanāca un atmetu ar roku. Pagrieziena punkts bija šī gadu mija (31.12.2018.), kad ievēlējos kļūt par mūziķi un “nozīmējos” ar to instagrammā. No tā brīža – vīrs un vārds -sāku lipināt kopā notiņas, FL studio demo versijā un rakstīt tekstiņus. Pagaidām tas arī viss. Sejasgrāmatā mani var aplūkot – https://www.facebook.com/ingmars.zalmezs

Kad interesējāmies, vai Ingmārs varēs atnākt ciemos uz interviju, viņš atbildēja: ”Atnākt būs grūti, jo man līdz Jūsu studijai ir kādi 170kilometri (esmu no Līvāniem). Esmu vienreiz gājis Rīga-Jelgava, kājas mīkstas palika, un tie ir tikai 50km.
Bet nu ja nopietni – jāskatās ko un kā varēs saskaņot, jo man kā fotogrāfam sākas aktīvā darba sezona (kāzas, ballītes…), kas parasti atslēdz mani no visa pārējā, līdz pat oktobrim.”

Info par dziesmu – atnāca un uzdziedāju :)