IB.A – Spectre

IB.A – Spectre

16.04.2019

Dziesmas vārdu un melodijas autore – Ilze Rosicka
Producents – Jānis Jačmenkins

IB.A ir projekts, kas apvieno cilvēkus, kas pirms dziesmas tapšanas iepriekš nekad nebija tikušies, bet procesa laikā sapratuši, ka spēj viens otru papildināt, iedvesmot un radīt kopīgu rezultātu.

Dziesmas autors un sadarbības iniciators ir Ilze.

Dziesmas ideja un vadlīnijas tapušas kādā pārdomu brīdī, kad prāts bijis atvērts radošām izpausmēm. Lasot citātu kā viens cilvēks caur sāpēm, dusmām un pārdzīvojumiem atzinies otram par savu pieķeršanos. To var just cauri dziesmai, kas sākas mierīgi, kā saruna par iespējamo tikšanos pusceļā, līdz tas nonāk līdz piedziedājumam, kad viss emociju spektrs tiek parādīts caur mūziku. No turienes arī dziesmas nosaukums “Spectre”.

Dziesmas producents ir talantīgais Jānis Jačmenkins jeb JJ LUSH. Tieši viņa ideja bija piedziedājumu izveidot trap stilā, kas labi parāda emociju kontrastu dziesmā. Jānim izdevies iekļaut dziesmā vairākas melodijas vadlīnijas un dimensijas, vēl vairāk pastiprinot dziesmas idejas būtību.

Vokālu izpilda Maverick, kas ir ASV grupas Flight of Fire soliste, Berklijas mūzikas koledžas absolvente un vairāku mūzikas balvu (Hollywood Music In Media Awards, New England Music Awards, Limelight Music Awards) saņēmēja. Maverick dziedājumā niansēs parāda iekšējo cilvēcisko pārdzīvojumu lielā un neapturamā emociju viļņa priekšā.