IRAARI – Sirsnīga dvēsele

IRAARI – Sirsnīga dvēsele

16.02.2021

Teksta un mūzikas autors ir IRAARI jeb Haralds Veispals.
Ieraksts un skaņu apstrāde Rihards Raja.
Producējis akselaxness.com

IRAARI ir mūzikas izpildītājs, kam patīk sadarboties dažādu žanru projektos un ne tikai dziesmās. IRAARI nozīmē to, ka katram ir kas kopīgs, jebkurš var atsaukties, es arī, man IR ARĪ līdzīgi.
Pēdējā laikā IRAARI iesaistās projektos, kuru būtība ir sniegt motivējošu ziņu, lai aiz sevis atstātu, ko pozitīvu.
IRAARI jeb Haralds, dzeju un lirikas raksta jau kopš mazotnes, kad savu pirmo grāmatu(vairāk zīmējumus) radīja aptuveni 6 gadu vecumā. No pusaudžu gadiem daudz rakstīja dzeju par sev un citu saistošām sāpēm. Vai dzeju pilnu ar sirsnību, kas varētu izklausīties pēc mīlestības vēstulēm.
Laikam ejot un dzirdot, cik daudz tomēr saistošās tēmas ir par kādu kopēju sāpi un tās pārdzīvojumiem un pieredzi, IRAARI vēlas iziet no šī formāta un vēlas klausītājam sniegt labas vibrācijas ar pozitīvismu, motivāciju un lielu enerģijas ieguldījumu, tā lai dzird dvēsele, kā vareni skan.
IRAARI neietilpst zem noteikta mūzikas žanra, ja vienkārši vajadzētu pateikt, tad tas būtu country/rock/rnb/pop/hiphops.
IRAARI meklē ideālu balansu starp repošanu un dziedāšanu, galveno akcentu liekot uz tehnisko noformēšanu jeb vārdu deklamēšanu un plūsmu, kā arī pienesot ar savu vokālu mūzikas skanējumam bagātīgas melodijas.
IRAARI ir plašos meklējumos pēc domu biedriem un mūzikas projektiem, jo uzskata, ka mūziku, ko rada komandas darbs, ir daudz aktuālāka, jo katra kritika un komentāri tikai papildina mūziku un ļauj tai uzplaukt vēl vairāk.
Dziesma ir par to, ka laiks ir pamosties no negativitātes un piepildīt savu sirdi ar prieku. Būt gatavam ne tikai ņemt vai dot, bet gan ņemt un dot pretīm, jo šajā dzīvē vienā virzienā tas nestrādā. Mums ir jāveido nevis vienkārši aplis, bet gan aplis ar atgriezenisko saite, ” ko sēsi, to pļausi! ”
Aplis ir spēcīgākais labestības simbols, tādēļ mums ir jāveido harmonijas cikls ap sevi un citiem, jāmāk gan padalīties gan pieņemt!