JJ LUSH, LIIWIA – Manā Virzienā

JJ LUSH, LIIWIA – Manā Virzienā

27.10.2020

Pašmāju mūzikas producents Jānis Jačmenkins jeb JJ LUSH sadarbojoties ar jauno dziedātāju LIIWIA (īstajā vārdā Līva Komarovska) laiž klajā jaunu dziesmu “Manā Virzienā”, kurai tapis arī krāšņs videoklips.
Abi mūziķi iepazinušies dziesmu rakstīšanas nometnē RIGaLIVE #5. Lai arī nometnes laikā nesadarbojās, pēc nometnes abiem radās vēlme izdot kopīgu dziesmu

Dziesma ir par utopisku iemīlēšanos, kas ne vienmēr ir abpusēja. “Mēs bieži vien izveidojam ilūziju un uzrakstam ideālo scenāriju attiecībām, kas nemaz nav sākušās, bet laika gaitā saprotam, ka šīs jūtas no otra cilvēka krasi atšķiras no sevis izveidotajām iedomām,” stāsta Jānis, kas ir arī dziesmas mūzikas un teksta autors.

Arī dziesmas vokāliste Līva stāsta, ka liriski ar šo dziesmu ir spējusi savilkt spilgtas paralēles: “Nav jau nepareizi šad un tad aizdomāties kā būtu, ja būtu. Dziesma precīzi atspoguļo manu iekšējo sapņu un iedomu pasali par kādu konkrētu cilvēku, kurš, skatoties manā virzienā, ne vien raisījis taureņu kņudoņu vēderā, bet arī aizvedis fantastiskos un neaizmirstamos piedzīvojumos”.

Dziesmai arī tapis krāšņs videoklips, kas paspilgtina dziesmas ideju par dzīvi savā izdomātajā, ideālajā pasaulē. Klipa producente un režisore ir Dace Jačmenkina, operators – Ritvars Bluka.