Kaspars Jaunzems – Katru svētdienas rītu

Kaspars Jaunzems – Katru svētdienas rītu

16.10.2018

Vārdi: Kaspars Jaunzems
Mūzikas autors: Kaspars Jaunzems, Uldis Timma

 

Saņēmām vēstuli no Edgara Freiberga:

„Sveika Ligita!

Pirms kāda laika, kad strādāju Jelgavas Kreklos, sarakstījāmies Rock’n’Berries sakarā. Tagad man tāds interesants gadījums. Gribas motivēt draugu turpināt mūzikas gaitas, jo pirmo soli viņš ir spēris un ir ierakstīta dziesma. Dziesma gan ir tapusi kā veltījums sievai Initai uz kāzām, kuras nesen tika nosvinētas, bet visiem kāzu viesiem liekas, ka vajadzētu to atrādīt plašākai auditorijai, jo dziesma ir ļoti lipīga un ar skaistu stāstu.

Šo jauno talantu sauc Kaspars Jaunzems un viņš neko nezina par to, ka vēlos kopā ar viņa sievu viņu pieteikt SWH Priekšnamam, kurā, cik noprotu, Tu darbojies.”

 

Un te paša Kaspara īsais stāsts: „Dziesma ir veltījums kāzās manai sieviņai Initai.

Dziesma ir par to, kā es katru svētdienas rītu ar baltu krītu zīmēju Laimi. Tā kā es esmu bārmenis un praktiski katru sestdienu strādāju, tad atbraucot pēc maiņas uz mājām, kas ir jau plkst 1-2 naktī un skaitās svētdienas rīts, es ar baltu krītiņu uzrakstu „Mīlu Tevi, Mīļā!” uz sarkanās ķieģeļu sienas, kas atrodas pretim mūsu guļamistabai.

Neskatoties uz to, ka mans tēvs Uldis Jaunzems ir mūziķis jau vairākus desmitus gadu, pēc palīdzības es tomēr devos pie Ulda Timmas, ar kuru esmu saistīts jau no savām bērna gaitām. Ulda tēvs man mūzikas skolā pasniedza klarnetes apmācību un Ulda mamma, kas bija mana mūzikas skolotāja pamatskolā, aizveda mani uz dziesmu svētkiem 1993 gadā.”