Kristiāna Millere – Vēstules

Kristiāna Millere – Vēstules

08.11.2022

Dziesmas teksts – Kristiāna Millere
Mūzika – Ģirts Eglītis (basģitāra),

Rihards Paskausks (elektriskā ģitāra),
Matīss Bērzs (bungas),
Linda Garanča (taustiņi),
Kristiāna Millere (akustiskā ģitāra)

Man ir 18 gadu, esmu no Tukuma.
Vairākus gadus rakstu dziesmas savā istabā, taču nekad nelikās, ka sapņi piepildīsies un būs iespēja palaist tās pasaulē un nodot citiem cilvēkiem.
2021. gada rudenī sāku darboties Lindas Garančas mūzikas studijā, kurā sāku noticēt pati savām spējām un uzdrīkstējos parādīt savas dziesmas arī citiem. Uzstājos dažādos koncertos, tai skaitā bērnu un jauniešu konkursā “Saldus saulīte 2022”, kurā uzvarēju izpildot “vēstules”. Tāpēc, nākošā gada festivālā ” Saldus Saule” , otrajā dienā, uzstāšos ar vairākām savām dziesmām 40 minūšu garumā! Tas būs mans pirmais šāda veida koncerts un es nevaru sagaidīt šo piedzīvojumu! Šobrīd cītīgi strādāju pie tā, lai varētu sniegt pēc iespējas vairāk kvalitatīvas un iedvesmojošas dziesmas klausītājiem!

Šī dziesma, kā arī daudzas citas manas dziesmas, sākumā man neradīja nekādu jēgu. Nezināju, par ko tā ir, tā vienkārši tika sarakstīta. Tikai vēlāk apzinājos, ka esmu aizmirsusi, kas esmu un šī dziesma ir “sevis meklēšanas un atrašanas” stāsts. Tā stāsta par bijušām romantiskām attiecībām, kuras izvērtās dīvainā viesuļvētrā un noveda pie sevis pazaudēšanas. Bieži vien mēs sevi meklējam citos cilvēkos, bet ir nozīmīgi saprast, ka savu spēku, skaistumu un būtību nav iespējams sameklēt kādā citā, jo mūsu liesma ir tikai mūsos pašos.