Kristiāna Miļūne – Biji kādreiz man Tu

Kristiāna Miļūne – Biji kādreiz man Tu

23.08.2016

Mūzika: Kristiāna Miļūne

Vārdi: Gatis Zotovs

Aranžija: Kaspars Dvinskis (Dj Dween)

Mani sauc Kristiāna Miļūne, man ir 25 gadi un pašlaik studēju Mūzikas Performances bakalauru Lielbritānijā. Mūzika man ir tuva jau no mazotnes, esmu pabeigusi Bauskas mūzikas skolu kā pianiste, taču dziedāšana vienmēr bijusi tuvāka. Kad nāca iespēja, iestājos mūsdienu mūzikas akadēmijā Anglijā, kur no šī gada septembra uzsākšu pēdējo mācību gadu.

Dziesmu “Biji kādreiz man Tu” oriģināli sarakstīju angļu valodā, jo bija pagājušajā gadā bija priekšmets augstskolā “Dziesmu rakstīšana” (songwriting), kur vajadzēja sacerēt oriģināldziesmu.

Sākotnēji dziesmu rakstīju tikai ar klavieru pavadījumu, taču satiekoties ar Kasparu Dvinski (Dj Dween) radās iespēja dziesmu aranžēt un tā tapa “Biji Kādreiz Man Tu”, Dziesma ir par neizdevušos mīlestību, kur viena puse ir sāpināta, jo otra iet prom. Tajā jūtama noskaņa, ka viena puse, iespējams, klusībā vēl cer atkal būt kopā, taču pārāk daudz ir bijis pāri nodarīts un sāpināts. Domāju, ka daudzi no klausītājiem var atrast kaut mazu daļiņu sevī, kas savienos ar dziesmu,  jo liela daļa esam pieredzējuši mīlestību, kas ne vienmēr ir izdevusies.