Līga Lūse – I don’t wanna be you anymore (COVER)

Līga Lūse – I don’t wanna be you anymore (COVER)

23.11.2021


Mūzikas autore – izpildītāja: Billie Eilish

Līga Lūse, plašāk zināma kā bundziniece dažādos projektos un ilgāku laiku Armanda Lozinska pavadošajā sastāvā, taču mūzikā pie tā neapstājas, un pamazām apgūst citus instrumentus un mūzikas producēšanu.
Līgas personība jau pamatā ir daudzpusīga, nekad nespējot ilgstoši nodarboties tikai ar vienu lietu, tā arī mūzikā, kur ir tik daudz jauna, ko izzināt, rodas dažādas jaunas idejas un jomas, ko attīstīt. Pēdējā laikā Līga pievērsusies ne tikai padziļinātai bungu spēlei, bet arī vokāla treniņiem, procesā ierakstot arī dažādas kaverversijas. Lai šodien pie klausītājiem nonāk Līgas Lūses iedziedātā Billie Eilish dziesma “I Don’t Wanna Be You Anymore”.

Līga pati par šo dziesmu saka: “Tas, ko es ieraudzīju šīs dziesmas vēstījumā, ir mūsu katra unikalitāte, un, ka mums nav jābūt tādiem kā apkārtējie to mums nosaka.

Raksturu mēs varam pilnveidot dzīves garumā, bet sava iekšējā būtība mums ir jāsaglabā, jo saskaņā ar to mēs līdz galam varam piepildīt savu aicinājumu, kuru citiem nav tiesību lauzt vai uzspiest.”