Loreta Māliņa – Horizonts

Loreta Māliņa – Horizonts

27.07.2021


Mūzikas autore – Loreta Māliņa
Teksta autors Jans Ikes

Loreta Māliņa ir 19 gadus jauna mūziķe no Madonas.
Lai gan Loretas muzikālās spējas atspoguļojušās jau skolas korī un ansambļos, tomēr aktīvas muzicēšanas gaitas sākušās 2015. gadā. Gadu gaitā Loreta piedalījusies dažādos mūzikas konkursos, koncertos, kā arī nospēlējusi vairākus solo koncertus dažādās Latvijas pilsētās.
“Man ir sajūta, ka nevis eritrocīti, bet gan notis ir tās, kas sastāda lielāko daļu manu asiņu. Tā mani gan papildina, gan liek sevi iepazīt no jauna un pavisam neparasta leņķa. Ja ne dziedu vai spēlēju, tad pilnīgi noteikti klausos, jo nespēju iedomāties mirkli, kurā mana ikdiena nesastaptos ar mūziku. Jā, ja no visām pasaules krāsām man jāizvēlās mana mīļākā, tad es bez šaubām izvēlos mūziku!”

Dziesma “Horizonts” ir jaunās mūziķes otrais singls, kurš tapis sadarbībā ar dzejnieku Janu Ikes. Dziesma vēsta par mirkļiem, kuri mēdz mainīt mūsu dzīvi, bet kuru dēļ ir vērts dzīvot. “Viena un tā pati lieta var šķist katram citādāka. Mūs izveido dzīves pieredzes un notikumi, kas veido katram savādāku ritmu un skatījumu uz dzīvi. Tādēļ katrs esam neparasts un neatkārtojams stāsts,” par dziesmas nozīmi stāsta Loreta un dziesmas vārdu autors, dzejnieks Jans Ikes.”