Loud Silence – Pa dzīvi kaut kā tā

Loud Silence – Pa dzīvi kaut kā tā

13.07.2021

Muzikālo sastāvu veido:
Oskars Maurers – balss
Artūrs Kuzmins – ģitāra
Kristers Dornis – bass
Dāvis Lāpāns – taustiņi
Rūdolfs Daņiļevičs – bungas

“Loud Silence” ir poproka ansamblis no Rīgas, kuru izveidoja tā dalībnieki, mācoties Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolā. Ansamblis ir sarakstījis vairākas dziesmas, kurām izveidoti arī studijas ieraksti, bet klausītājiem kā pirmais tiek nodots tieši “Pa dzīvi kaut kā tā”. Dziesma izveidota, sadarbojoties ar producentu Reini Briģi, tās videoklipa autors ir Miķelis Liniņš.

Dziesmas “Pa dzīvi kaut kā tā” stāsts balstīts uz patiesiem grupas vokālista Oskara Maurera dzīves notikumiem.
Oskars Maurers, solists:
“Lielu daļu dziesmas tapšanā spēlēja viss apkārt notiekošais – ne tikai pasaulē, bet arī mūsu dzīvēs. Bieži vien ikdienā pieķeram sevi pie domas, ka viss šķiet pelēks un neiet tajās sliedēs, kurās mēs vēlētos. Daudzreiz šķiet, ka citiem, spriežot pēc sociālajiem tīkliem, iet daudz labāk un viņu dzīvēs šīs pelēkās pieskaņas nav, taču patiesībā aiz šī priekškara slēpjas tādi paši cilvēki kā mēs, kuri pa virsu šim pelēkajam tonim uztriepj virsū mākslīgu krāsas pigmentu. Tā nonācām pie secinājuma, ka, beigu beigās, ejot cauri dzīves problēmām, ikvienu var pārņemt sajūta, ka gribētos piedzimt no jauna, kaut arī saprotam, ka tas nekad nebūs iespējams. Bez kļūdām nodzīvot nav iespējams, un varbūt tikai tad, kad to patiesi apzināsimies, dzīve kļūs daudz krāsaināka.
Sanākot kopā, vienmēr jūtam savstarpēju enerģiju, kuru pārveidojam mūzikā, taču ikdienā sastopamies ar vairākiem momentiem, kuros gribētos lietas sākt no jauna. Pazust savās domās un problēmās ir viegli, un, kad domas kļūst par skaļu, mēs meklējam klusumu. Šo dziesmu veltām visiem, kuri šajā pandēmijas ikdienā arī jūtas pazuduši un vēlas piedzimt no jauna. Dzimsim no jauna visi kopā ar mūsu jauno dziesmu “Pa dzīvi kaut kā tā”.
Ar šo dziesmu vēlamies pavēstīt, ka mēs visi ejam cauri problēmām, un, jo vairāk to ir, jo mūsu galvās rodas lielāks haoss, taču ir jāspēj izbēgt no savām negatīvajām domām un jāatceras, ka vienmēr ir kāds cilvēks, pie kura var vērsties, tādējādi atraisot sevī sakrājušās domas un spējot virzīties tālāk ar paceltu galvu. Mēs nekad neesam vieni.”