Maia – Make It Real

Maia – Make It Real

03.03.2020

Vārdi: Maia (Maija Beķe)
Mūzika: Maia (Maija Beķe)

Dziedātāja Maia savu muzikālo karjeru uzsāka vidusskolas laikā, izpildot džeza kompozīcijas Raita Ašmaņa vadītajā Jelgavas BigBand un mazākos combo sastāvos. Vēlāk, 2009.gadā, apvienojoties draugu kompānijai, radās grupa Maia’s Marvellous, kura radījusi tādas kompozīcijas kā “The Way”, “These Days”, “Pink” un citas. Pēc 8 gadu pauzes mūzikā, 2017. gadā Maia pieteica sevi kā solo mākslinieci ar dziesmu “Svaigs Gaiss”.
Maia par savu mūziku un māksliniecisko darbību saka: “Esmu patiesa savā mūzikā, iedvesmojos no notikumiem, cilvēkiem sev apkārt. Mana mūzika runā par mīlestību, kas aizkustina, paceļ spārnos, sniedz pārcilvēcisku spēku, ir pazemīga. Par mīlestības jūtām, kas var būt neiedomājami aukstasinīgas, kas parada stiprāku, māca un, visbeidzot, piedod. Mīlestību pret sevi un citiem”;
“Man stāsts ir par iekšējām pasaulēm, kas veidojas, saduras un brūk, un atkal veidojas no jauna. Pasaulēm, kas mācās līdzās pastāvēt un nepadodas. Katrs skaņdarbs ir nodaļa, katra pasāža ir atkāpe, visi tēli ir patiesi.” Maia

Dziesmas vēstījums:
Mums katram ir pazīstami cilvēki, kas dzīvo pagaidu režīmā. Viņiem vai viņām ir lieli mērķi, par kuriem viņi aizrautīgi runā, bet vienmēr ceļā ir šķēršļi, kas traucē šos mērķus sasniegt. Lietas nenoris pietiekami ātri vai pašas no sevis, prasa pārāk daudz pūļu un kompromisu, un, visbeidzot, cik ērta ir upura loma..
Varbūt tu esi tik drosmīgs un atzīsti, ka arī tu mēdz iestrēgt attaisnojumos?
Tad dod pieci! Tu tāds neesi vienīgais/vienīgā un atzīšanās ir pirmais solis, lai izkustētos! Sāc maziem solīšiem, bet neatlaidīgi. Ceļs nav viegls un īsceļi ir slideni, bet tas vienmēr ir ļoti skaists, ja iemācīsies vērot! Un tev apkārt ir cilvēki, kas tev tic! Pat, ja sākumā viņus neredzi.