Megija Petinena – Spēles

Megija Petinena – Spēles

12.10.2021


Mūzikas un vārdu autore – Megija Petinena

Esmu uzaugusi Kārsavā, bet pēdējos pāris gadus pavadīju studējot Lielbritānijā, kur tikko esmu absolvējusi University of Southampton un ieguvusi dubulto bakalauru žurnālistikā.

Mans debijas singls “Spēles” radās jau pērn augustā. Naktī piecēlos ar dziesmas melodiju galvā, iedungoju to telefona balss ierakstos un pusmiegā sarakstīju vārdus turpat telefona piezīmēs. Nākamajā rītā piecēlos un naktī tapušo materiālu pārveidoju pilnvērtīgā dziesmā.

“Spēles” ir dziesma, kurā stāstīts par fundamentālu atziņu – ikviens ir pats savas dzīves spēlētājs, un, vadoties pēc iepriekš gūtās pieredzes, katrs “dzīves spēli” spēlē pēc saviem ieskatiem un noteikumiem. Un šo “dzīves spēli” var attiecināt uz jebkuru no aspektiem. Būtībā esmu radījusi dziesmu, kuru katrs cilvēks var brīvi interpretēt pēc savām sajūtām un emocijām.
Dziesma “Spēles” ir tapusi ar “ Ondo.lv” un “Zelta mikrofons atbalstu”- 2020.gadā piedalījos “Ondo.lv” un “Zelta mikrofons” organizētajā konkursā “Ondo Mūzikai”, kur es uzvarēju novembra balsojumā un ieguvu stipendiju sava debijas singla ierakstam.

Dziesmas ierakstīšanas procesā sadarbojos ar Kasparu Ansonu, kurš ir šīs dziesmas producents.