Plenērs – Būris

Plenērs – Būris

19.05.2020

Kristaps Zirnis — teksts, mūzika;
Ansis Rožkalns — mūzika.

Grupa Plenērs, kurā spēlē Kristaps Zirnis un Ansis Rožkalns, debitēja 2018. gadā ar albumu “Bezmiegs” – tas tika atzinīgi novērtēts gan pašmāju, gan ārzemju kritiķu vidū. Tam sekoja koncerti Latvijā un Lietuvā, savukārt 2019. gadā tika izdots EP “Aiz ādas”.

Pašmāju postpanka grupa Plenērs nodod klausītājiem pirmo singlu “Būris” no gaidāmā albuma, kas sekos 2018. gadā publicētajam debijas ierakstam “Bezmiegs” un kuru paredzēts izdot maija sākumā. Singla vizuālā noformējuma autore ir jaunā māksliniece Lūcija Ieva Agruma. Singlu iespējams noklausīties lielākajās straumēšanas vietnēs kā arī grupas youtube kanālā.

“Dziesma “Būris” ir par “cilvēkiem aiz borta”. Par to, kā sadzīvot vienam ar otru šajā apjukušajā laikmetā, par noteikumiem, kuri pastāv mūsdienu sabiedrībā, un par tiem, kam ne vienmēr izdodas ar tiem sadzīvot. Muzikāli esam saglabājuši savu skanējumu, vienlaicīgi to izkopjot un padarot smalkāku un niansētāku. Savas korekcijas ieviesis arī fakts, ka esam kļuvuši par duetu – vairāk nekā mūsu pirmajos ierakstos tagad izmantojam elektronikas elementus,” stāsta grupas dalībnieks Kristaps Zirnis.