Rock’n’Berries – Daydream

Rock’n’Berries – Daydream

07.06.2016

Vārdi – Jānis Narbuts
Mūzika – Rock’n’Berries

Rock’n’Berries sastāvs:
Oskars Millers – vokāls,
Arnolds Jass – taustiņi,
Rihards Siksna – bungas,
Mārtiņš Sliede – ģitāra,
Jānis Narbuts – bass.

Grupa Rock’n’Berries ir dibināta 2013. gada jūnijā, taču jau paspējusi sevi pieteikt uz Latvijas mūzikas skatuves. Rock’n’Berries izceļas ar oriģināliem priekšnesumiem koncertu laikā, tādēļ uz skatuves vienmēr ir jūtama milzīga enerģija un pašatdeve, kas klausītājus neatstāj vienaldzīgus un tiem sniedz neaizmirstamas emocijas.

Rock’n’Berries repertuārs sastāv ne tikai no klasiskajiem Rock un Rock & Roll žanru skaņdarbiem un šobrīd topos esošajiem popmūzikas hītiem, bet arī no pašu sacerētām kompozīcijām. Grupas sastāvā spēlē mūziķi ar pieredzi ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs.

2016. gada maija beigās grupa Rock’n’Berries izdeva savu pirmo studijas divu disku albumu ar nosaukumu „Smoothie Call” un raidījuma PRIEŠNAMS klausītājiem piedāvā jaunu singlu „Daydream”.

Paši grupas dalībnieki albumu „Smoothie Call” raksturo kā skaļu saucienu pēc labas mūzikas divos dažādos diskos, 8 kompozīcijās angļu valodā un 2 dziesmās latviski.

Pirmā diska nosaukums ir „Funky Bloom”, un tā noskaņa ir tendēta uz blūza, rokenrola un funk pusi, kura muzikālā daiļrade vairāk piemērota, ir inteliģentās mūzikas baudītājiem. „Funky Bloom” tituldziesma ir latviešu valodā, un tā ir grupas pirmais izdotais singls „Ceturtdienas vakarā”.

Otrā diska nosaukums ir „Electric Buzz”, un šajā albuma daļā var saklausīt mūsdienu elektroniskās mūzikas skaņas apvienojumā ar tādiem stiliem kā pops un roks, attiecīgi šī albuma daļa ir vairāk piemērota jauniešiem un ballītēm. „Electric Buzz” tituldziesma ir angļu valodā, un tā ir grupas otrais izdotais singls „Footsteps”, taču šī albuma pēdējā dziesma ir balāde ar nosaukumu „Dvēselīt”.

Dziesma “Daydream” ir par tiem īsajiem un neparedzamajiem mirkļiem, kad aizdomājamies un ļaujam vaļu savai fantāzijai, neatkarīgi no laika un vietas. Šajā gadījumā stāsts ir par kādu puisi, kurš, ieraugot skaistu meiteni nākam sev pretim, ieslīgst savā fantāzijas pasaulē un aizsapņojas.