Simona – Pareizo ceļu

Simona – Pareizo ceļu

08.03.2022

Vārdi un mūzika: Simona Šņucīte – Sudāre
Aranžija, producēšana: Boriss Rezņiks
Videoklipa autori: Raivo Špuns, Inga Sudāre – Špune

Esmu Simona Šņucīte – Sudāre. Ar mūziku esmu pazīstama jau no agras bērnības, gan caur vecmammas dziedātajām tautasdziesmām, gan radio. Tomēr dzīve iegrozījās tā, ka tikai ar mūziku tā nesaistās. Darbs pirmsskolā un brīvais laiks – mūzikas radīšana. Lielākoties pati rakstu gan vārdus, gan mūziku. Studijā ierakstītas septiņas manas oriģināldziesmas.

Savas ikdienas gaitas pavadu dzimtajā pusē – Madonas novadā. Darbu pirmsskolā veiksmīgi spēju apvienot ar mūzikas radīšanu brīvajā laikā.
Dziesma „Pareizo ceļu” tapa kādā ziemas vakarā, kad vārdi un mūzika atnāca reizē. Lai gan šis jau ir astotais oriģināldarbs, joprojām jūtu gandarījumu par paveikto. Dziesma savu galīgo skanējumu un melodisko ietērpu ieguva vasaras sākumā, pateicoties Borisam Rezņikam ierakstu studijā „Studio 55”.

Dziesma stāsta par tām situācijām, ar kurām dzīvē saskaroties, mēdz rasties šaubas, vai ceļš, kuru reiz esam izvēlējušies, ir pareizais. Un, ikreiz, kad dzīve mēdz piespēlēt negaidītus mirkļus, kas izsit no līdzsvara, cenšos mieru rast pastaigās pa piemājas meža takām. Tieši daba ir tā, kas spēj mierināt un palīdz sakārtot domas. Dod pozitīvismu un cerības tam, ka viss būs labi.
Ļoti negribējās, lai dziesma būtu par kaut ko ļoti konkrētu. Domāju, ka klausītājs pats saklausīs to, kas attiecas uz viņu.

Pateicoties Raivo Špunam un Ingai Sudārei – Špunei ir tapis dziesmas videoklips. Tā pamatā ir dabas skati, kas veiksmīgi sadraudzējas ar dziesmas domu.