SKREDSS feat. KarīnaAnna – Klusumā

SKREDSS feat. KarīnaAnna – Klusumā

18.10.2022

Teksta autori – Skredss
Mūzikas autors – APC

Skredss – Mani sauc Alekss. Mūzika jau mani saista ilgi, tajā es izaugu un vēl joprojām dzīvoju. Savu emocionālo pusi lieku tekstos un ritmos. Pavisam vienkāršs, bet arī lielām ambīcijām un mērķiem.
Ģimene un draugi ir manā dzīves aukstākajā pakapienā. Reizēm paslīdu un apjūku, bet ceļos, lai radītu jaunu mūziku un jaunas emocijas. Savu pirmo tracku uzrakstiju 15 gados kopā ar draugiem jokojoties, bet pavisam drīz sapratu, ka mūzika mani saista un vēlos to savā dzīvē.
Uz doto brīdi mūzika ir viss ko redzu un kurā dzīvoju.
Karīna Anna – Mani sauc Karīna Anna. Mūzika mani saista jau ilgu laiku, taču pašai savu dziesmu man nav, jo nav bijusi drosme kautko mēģināt rakstīt pašai savas dziesmas, bet tas viss ar laiku. Patīk dziedāt, dziedot es spēju izlikt savas emocijas.

Jaunā dziesma ir emocionāls pārdzīvojums par attiecībām un to iespaidu uz ik dienu. Sķiroties cilvēki redz lietas pavisam savādāk un uztver tās saisinātāk. Šo dziesmu es uzrakstiju savā zemākajā punktā ,izliekot savu sirdi un dvēseli.
Personīgi man šī dziesma ir vistuvākā no visām manām uzrakstītajām.
Rakstot šo dziesmu es izjutu šo sajūtu , kura velkas visur līdz. Mans novēlejums ar šo dziesmu ir tāds ka nekad nevajag padoties ,ja ir kāds mērķis tad uz to ir jātiecas.