Svētdienas aprīlis – Viņas skapī

Svētdienas aprīlis – Viņas skapī

18.09.2018

Mūzika – Svētdienas aprīlis
Teksts – Niks Mihailovs

Vokāls un taustiņi – Ints Mūrnieks
Ģitāras – Jānis Kalvāns, Niks Mihailovs
Bungas – Viktors Miglinieks
Basģitāra – Jorens Zeltiņš Šliškēvičs

 

Jauna Latvijas grupa “Svētdienas aprīlis” piedāvā savu pirmo singlu “Viņas skapī”!

Šādā sastāvā grupa nostabilizējās 2018. gada pirmajā pusē. Kaut gan grupas darbība iesākās jau pasen ar lieliem pārtraukumiem. Tāpēc tikai tagad nopietnāk esam ķērušies pie savas radošās darbības nostabilizēšanas. Te arī  ir mūsu pirmā dziesma, kuru nododam saviem potenciālajiem klausītājiem.

Šis stāsts nekad nebūs pabeigts, jo vienmēr būs sieviete, kas spēs savaldzināt jebkuru vīrieti, pavedināt un iekarot viņa sirdi. Un tik pat ātri šo sirdi salauzt, atstājot vīrieti akmens stindzinošā pozā kā to darīja grieķu dieviete Medūza.

Var likties, ka šādām sievietēm viss dzīvē ir viegli – nav jāmaksā par ātruma pārkāpšanu, par dzērieniem barā, labs amats darbā pasmaidot priekšniekam, nauda birst no vīriešu maka kā lapas rudenī, bet patiesībā ļoti nelaimīga ar savu skeletu skapī, kuru viņa nevēlas mainīt. Citi šos skeletus slēpj visu mūžu, citi liek izstādēs, kāds samierinās, bet cits padara labākus. Mums “svētdienas aprīlim” arī ir savi skeleti, bet mēs tos krāsojam dažādās krāsās katru dienu un noteikti tos neturam viņas skapī. Un mēs zinām, ka vienmēr pienāk laiks kad dievietei agri vai vēlu būs jāņem ārā skelets no viņas skapja, bet vai nebūs jau par vēlu?