The Missing – Dieva Sieva

The Missing – Dieva Sieva

31.10.2017

Dziesmas autors – Kristaps Plotnieks,
Teksts – Kristaps Plotnieks un Jānis Skudriņš.

Druvis Vērzemnieks – ģitāra
Māris Rudzītis – bungas
Kristaps Plotnieks – solo ģitāra un balss
Kristaps Purmalis – basģitāra un balss

Tālajā 2002. gadā, četri jauni puiši izdomāja izveidot rokgrupu. Tā nu Druvis, Māris, Kristaps un Kristaps sāka kopā nodarboties ar šo lielisko lietu. Sākums nebija viegls, mēģinājumi notika garāžās, dzīvojamās istabās, pagalmos un pat mūzikas skolas pagrabā. Gāja gadi un kopā uzspēlēt sanāca ar vien mazāk un mazāk, līdz nevienam nemanot, ap 2005. gada beigām, grupa kopā vairs nespēlēja.
Pienāca 2015. gada vasara un puiši atkal satikās, saprata, cik forši bija kopā spēlēt un atdzīvināja šo projektu. Grupas nosaukums – the Missing (bezvēsts pazudušie), bija ieguvis savu nozīmi, jo grupa bija bezvēsts pazudusi uz daudziem gadiem.
Grupa vairākkārt piedalījusies Priekšnama topā.
Kopš pēdējās reizes īsti nekas principiāli nav mainījies, grupa paguvusi uzspēlēt pa vasaru dažās vietās – lielākais pasākums bija 2.Valkas alus festivāls

Par dziesmu. Cilvēki, dzīvojot dzīvi, mainās un paliek sveši paši sev, dažreiz kaut kas viņiem liek aizdomāties, ka notikušās izmaiņas nav uz labo pusi. Konkrētais stāsts ir par meiteni, kas, laikam ejot, mainījās, bet vēlāk atrada ceļu atpakaļ uz savu veco/īsto/patieso „es”.