The Missing – Tēvu Zemē ieradies

The Missing – Tēvu Zemē ieradies

28.03.2017

Mūzika – Kristaps Plotnieks,
Teksts – Kristaps Plotnieks un Jānis Skudriņš

Druvis Vērzemnieks – ģitāra
Māris Rudzītis – bungas
Kristaps Plotnieks – solo ģitāra un balss
Kristaps Purmalis – basģitāra un balss
Jānis Skudriņš  -ģitāra, taustiņi, balss.

Tālajā 2002. gadā, četri jauni puiši izdomāja izveidot rokgrupu. Tā nu Druvis, Māris, Kristaps un Kristaps sāka kopā nodarboties ar šo lielisko lietu. Sākums nebija viegls, mēģinājumi notika garāžās, dzīvojamās istabās, pagalmos un pat mūzikas skolas pagrabā. Gāja gadi un kopā uzspēlēt sanāca ar vien mazāk un mazāk, līdz nevienam nemanot, ap 2005. gada beigām, grupa kopā vairs nespēlēja.

Pienāca 2015. gada vasara un puiši atkal satikās, saprata, cik forši bija kopā spēlēt un atdzīvināja šo projektu. Grupas nosaukums – the Missing (bezvēsts pazudušie), bija ieguvis savu nozīmi, jo grupa bija bezvēsts pazudusi uz daudziem gadiem.
Sākot ar 2016. gada sākumu the Missing ir sākuši rakstīt savu pirmo albumu.

„Tēvu Zemē ieradies” ir dziesma, kas tika sarakstīta ap 2005. gadu, bet 2016. gada beigās tā tika atdzīvināta priekš ieraksta. Dziesmas skelets ir palicis tas pats, bet gaļa, kas ir apaudzēta riņķī ap to ir krietni savādāka kāda tā bija pirms desmit gadiem. Dziesmas stāsts ir par atmiņām, kas saistās ar bērnību un to, cik labi ir atgriezties savās mājās/dzimtenē un ja nepieciešams, tad arī par to cīnīties ar visu, kas tev ir.