Sveiciens svārkos

Sveiciens svārkos

Ēterā – sestdienās plkst. 12.00
Atkārtojums – svētdien plkst. 20:00
Raidījuma vadītāji – Juta Jazz, Ieva Florence-Vīksne, Lelde Dreimane, Signe Blumberga
Raidījumu iespējams klausīties arhīvā, izvēloties raidījuma datumu.

Sirsnīgs sveiciens svārkos!

Labi vārdi, saviļņojoši apsveikumi, patiesi mīlestības un cieņas apliecinājumi vairo labsajūtu un spēcina imunitāti. Zīmīgi, ka sveiciena brīdī gandarījumu gūst ne vien apsveikuma saņēmējs, bet arī pats apsveicējs un visi klātesošie.

Turpmāk raidījums “Sveiciens svārkos” no sirds un radio sveiks jūsu tuvos un tālos vārda svētkos, dzimšanas dienā un citos nozīmīgos dzīves brīžos.
Apsveikumus gaviļniekiem un sveicienus labiem cilvēkiem ēterā ik sestdienu plkst.12.00 pasniegs mīļuma un labestības moderatores svārkos – Juta Jazz, Lelde Dreimane, Ieva Florence – Vīksne un Signe Blumberga.

Vēlējumus un veltāmo dziesmu nosaukumus gaidīsim zemāk atstājot kommentāru, kā arī e-pastā sveiciens@radioswh.lv, īsziņu un Whatsapp formātā uz telefona nr. 27339933!

Līksmosim kopā jūsu priekos un tā vairosim mūsu visu prieku! Sveiciens svārkos jūsu svētkos!


4 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments
Artis
1 mēnesis

Sveiki! Manai māsai Grētai ir dzimšanas diena. Viņa ļoti mīl dejot un ceļot. Vai viņu varat iepriecināt. uzliekot dziesmu “Lido”, ko izpilda Credo?

Andželika
30 dienas

Labdien, šai saulaunajā 28.maijā☀️
Sūtu atvēsinošu apskāvienu dèlam Renāram dzimšanas dienā kurš pašlaik ir Santorini☀️ Bučas bičas bučas🥰
Ar dziesmu Šokolādes saldējums🍦🍫🍦

Linards
25 dienas

Šodien vārda diena Sindijai. Sindija ir mana skolas biedrene-draudzene. Sindija, vai tu atceries savu skolas biedru Linardu! Nē? Tad noklausies Mielava “Tu saviļņoji mani”, un mums abiem viļņi veidos Cunami! Lai tev silta sestdiena, Sindija!

Mareks Jankovskis
13 dienas

Sveiki Te gurkis . Velejos sodien 14.06.2022 sveikt varda diena Santi. Lai Tev labi Lai Tev prieks Lai Tev mila vienmer sirdi mirdz. Esi laimigs esi Lepns esi vienmer priecigs mirdzi la vasara saule mirdz un vienmer esi stiprs milestiba sildis dzivi. Un ludzu dziesmu no dua lipas repertura – be the one.