Sveiciens svārkos (arhīvs)

Sveiciens svārkos (arhīvs)

Ēterā – sestdienās plkst. 12.00
Atkārtojums – svētdien plkst. 20:00
Raidījuma vadītāji – Juta Jazz, Ieva Florence-Vīksne, Lelde Dreimane, Signe Blumberga
Raidījumu iespējams klausīties arhīvā, izvēloties raidījuma datumu.

Sirsnīgs sveiciens svārkos!

Labi vārdi, saviļņojoši apsveikumi, patiesi mīlestības un cieņas apliecinājumi vairo labsajūtu un spēcina imunitāti. Zīmīgi, ka sveiciena brīdī gandarījumu gūst ne vien apsveikuma saņēmējs, bet arī pats apsveicējs un visi klātesošie.

Turpmāk raidījums “Sveiciens svārkos” no sirds un radio sveiks jūsu tuvos un tālos vārda svētkos, dzimšanas dienā un citos nozīmīgos dzīves brīžos.
Apsveikumus gaviļniekiem un sveicienus labiem cilvēkiem ēterā ik sestdienu plkst.12.00 pasniegs mīļuma un labestības moderatores svārkos – Juta Jazz, Lelde Dreimane, Ieva Florence – Vīksne un Signe Blumberga.

Vēlējumus un veltāmo dziesmu nosaukumus gaidīsim zemāk atstājot kommentāru, kā arī e-pastā sveiciens@radioswh.lv, īsziņu un Whatsapp formātā uz telefona nr. 27339933!

Līksmosim kopā jūsu priekos un tā vairosim mūsu visu prieku! Sveiciens svārkos jūsu svētkos!


4 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments
Mareks
1 gads

Vēlos sveikt svau Tēti, pagajusaja, dzimšanas diena, kura bija 15. Septembrī. Ar mīlestību un cieņu jūsu, jaunākais dēls Mareks. Es jūs visus ļoti mīlu. Tētis neklausas swh.

Lelde
1 gads

Jau nedēļu uz mana darba galda atrodu mandarīnu, turklāt nolobītu un daiviņas saliktas puķītē. Nezinu, kurš rūķis tik labs, kuram dārzā tik daudz mandarīnu, bet viss, ko šodien vēlos es – pateikt oranžu paldies. Mandarīnu rūķim dāvinu Intara Busuļa un Aijas Andrejevas jauno dziesmu VISS, KO ES ŠODIEN VĒLOS no filmas “Ziemassvētki Džungļos”

Mareks
1 gads

Un kā tad Gunāri? Neatstāsim taču bez gavilējošiem sveicieniem un urravām! Sumināti Gunāri. Man zināmi divi – Ozols un Jansons. Lai Gunāriem skan brāļi Ilmāri (UFO).

Valters
1 gads

Meitenes svārkos, man ļoti svarīgs sveiciens.
Sarmīt, manu sermulīt, ap un ap – sveicu tevi vārda dienā! Dzejoli arī tev sacerēju.
Sarmīte tur, Sarmīte te
Visur Sarmīte – Sarmīte
Nekad ne Līga, ne Judīte
Sarmīte, un tikai Sarmīte.
Onkuls tūlīt dziedās par tevi. (Reamonn – Supergirl) Valters Tomsons