“Saulgriežu skaņas” sadarbībā ar Brūža bezalkoholisko nefiltrēto alu

“Saulgriežu skaņas” sadarbībā ar Brūža bezalkoholisko nefiltrēto alu

16.06.2023

Saulgriežiem ir niansēm bagātākās noskaņas un plašākās gammas – no smaržīgā klusuma saullēktā līdz jautrības čalām un bezrūpības dzirkstīm.
Sadarbībā ar Brūža bezalkoholisko nefiltrēto alu no 19. līdz 22.jūnijam rīta šovā Tik Tik Tik ap plkst. 8:10 kopā klausīsim un atpazīsim saulgriežu skaņas.
Ja spēsi tās atpazīt – dāvanu karte 30 eiro vērtībā no veikals.cesualus.lv un kaste Brūža bezalkoholiskais nefiltrētais būs Tava.
Brūža bezalkoholiskais nefiltrētais alus – skaidri un gaiši!

Katram ir sava meistarība. Arī svētkos. Kāds ir ēst gatavošanas meistars, kāds galvenais dziesminieks pie ugunskura un kāds arī meistarīgs šoferīts, kurš droši nogādā viesus mājās.
Cēsu Brūža meistarība ir alus darīšana un viņi svētku meistariem ir radījuši īpašu Brūža Bezalkoholisko Nefiltrēto alu! Tas ir izteikti latvisks alus, par ko liecina gan alus krāsa, gan aromāta buķete, gan apaļā pilnīgā garša. Un, protams – nefiltrēts. 0% alkohola.
Tāpat, no 19.06-23.06 notiks Līgo tirdzniecība pie Cēsu alus darītavas Cēsīs – iespējams iegādāties lejamos alus, sidrus un kvasu, tajā skaitā arī bezalkoholisko alu!

0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualitātes