Grupa Citi Zēni izdod savu otro studijas albumu “Cits Līmenis” un singlu “Mazais bandīts”
Rīta šovs "Tik Tik Tik"

Grupa Citi Zēni izdod savu otro studijas albumu “Cits Līmenis” un singlu “Mazais bandīts”

28.02.2024

Populārā pašmāju grupa Citi Zēni izdod savu otro studijas albumu “Cits Līmenis”, aicinot svinēt tā iznākšanu grupas koncertā, kas notiks 9. martā Rīgā, koncertzālē “Palladium”. Līdztekus albumam pie faniem nonāk arī jauns singls un videoklips “Mazais bandīts”.

Citi Zēni kā īsti “intelektuāļi” – to ko redz, par to arī dzied, un kopš iepriekšējā albuma ir redzēts un paveikts ļoti daudz. “Galvenais, ka tam visam pāri ir prieks un viegla pašironija, jo Citi Zēni māk gan paši sevi veselīgi uzslavēt, gan saprast, kas ir brīdis piebremzēt. “Citi Zēni albums “Cits Līmenis” ir ļoti gadīts jau pusotru gadu. Tā darba process ir bijis patīkami sarežģīts, jo kopā tika radītas aptuveni 40 dziesmas, bet albumam izvēlējāmies tikai 12. Ir bijušas neskaitāmas negulētas dienas un naktis, bet tagad ir pienācis brīdis, kad varēs saldi gulēt, jo otrais gara darbs ir paveikts, un šo enerģiju, kas ir ielikta, varēs saņemt atpakaļ, klausoties, ko tad paši esam sadarījuši. Bet, protams, patiesībā darbs tikai tagad sākas, jo šis viss ir jāspēlē arī koncertos, bet tas jau ir kā saldais ēdiens”, par albumu stāsta Citi Zēni muzikālais vadītājs un mūzikas producents Roberts Memmēns.

Jaunajā albumā ir iekļauti arī iepriekš izdoti singli “Cits Līmenis”, “Vecumdienas” un Citu Zēnu kopdarbs ar Latvijā iemīļoto grupu Labvēlīgais tips – “Baļļīte”, kas bija 2023. gada vasaras karstākais ballīšu hits. “Viens no mūsu sapņiem ir piepildījies un otrā albuma ietvaros esam izdevuši kopīgu dziesmu ar mūsu elkiem. Ne reizi vien esam dzirdējuši dažādus salīdzinājumus starp grupām Citi Zēni un Labvēlīgais Tips, tādēļ šķita tikai loģiski kopīgi izveidot ko jaudīgu. Cerams, ka mums izdevās”, saka grupas solists Jānis Pētersons.

“Slepus uzrīkotus tusiņus vecāku dzīvoklī aizstāj saviesīga pasēdēšana ar baļļu. Viesistabas plauktu virs televizora krāšņi rotā augstskolas diploms. Limuzīns vairs nav jāņem uz krīta. Godīgi sakot, par limuzīniem vispār var aizmirst, jo desmitgades plānā lēnām iezogas praktiskākas vērtības. Bet kamēr klāt nav Vecumdienas, Apetīte aug, Dejas kļūst karstākas un Mīlestība dziļāka. Citi Zēni, lai arī tomēr tie paši zēni, nu jau pavisam citā līmenī”, par koncertu saka grupas bundzinieks Toms Kagainis.

Albumu “Cits Līmenis” studijas producenti ir Roberts Memmēns un JJ LUSH (Jānis Jačmenkins), miksējis – Pauls Dāvis Megi. Albums māsterēts Chartmakers studijā Somijā. Albuma radošajā procesā piedalījušies arī tādi producenti kā DJ Rudd, Armands Varslavāns, Artis Boriss, Armands Rutkovskis, dziesminieks Mikus Frišfelds un protams mēs paši – Citi Zēni. Albuma izdevējs kompānija “Forte Production” un producents Jānis Kļaviņš.

Pēdējo mēnešu laikā Citi Zēni ar jaunā albuma dziesmām “Cits Līmenis” un “Baļļīte” piedalījušies gan “Muzikālā banka 2023” finālšovā, gan “X Faktors” fināla tiešraidē kā viesmākslinieki, sniedzot faniem ieskatu no gaidāma albuma. Grupa turpina uzturēt savu dzirksteļojošo enerģiju ar arvien jaunām horeogrāfijām un iespaidīgu šovu, kas ir neatņemama sastāvdaļa visos Citu Zēnupriekšnesumos.

Lai prezentētu albumu “Cits Līmenis” Citi Zēni reizē piesaka arī savu lielāko, skaļāko un svarīgāko grupas šovu koncertzālē “Palladium” 9. martā. Jaunā albuma dziesmas kopā ar tādiem hitiem kā Lieka Štuka, Limuzīns uz Krīta, Baļļīte, Vienmēr Kavēju, Eat Your Salad un citi līdz šim grandiozākajā grupas Citi Zēni koncertā. Muzikāls un vizuāls piedzīvojums, kuru papildinās dejotāji, īpašs gaismu un video saturs, kā arī viesmākslinieku uzstāšanās. Unikāls un vienreizējs notikums visai ģimenei. Biļetes Biļešu Paradīzes kasēs vai www.bilesuparadize.lv. “Tiekamies Rīgā, “Palladium” jau pavisam drīz 9. martā”, aicina Citi Zēni grupas mūziķi!

Grupa Citi Zēni pārstāvējuši Latviju 66. Eirovīzijas dziesmu konkursā, ieguvuši vairākas Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons”, kā arī 2022. gadā uzvarējuši latviešu pop un rok dziesmu aptaujā “Muzikālā Banka”. Grupas dziesma “Eat Your Salad” ir Latvijas vēsturē visvairāk atskaņotā popdziesma digitālajās straumēšanas platformās ar vairāk nekā 7 miljoniem klausījumu.

0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualitātes