pirmdiena, 17. jūnijs

Ētera personības

Kaspars Breidaks

Radio SWH

Sanda Dejus

Radio SWH

Andris Freidenfelds

Radio SWH

Artis Dvarionas

Radio SWH

Marta Grigale

Radio SWH

Jānis Šipkēvics

Radio SWH

Pauls Timrots

Radio SWH

Artis Volfs

Radio SWH

Māris Olte

Radio SWH

Jānis Kļaviņš

Radio SWH

Edgars Barbaks

Radio SWH

Ieva Siliņa

Radio SWH

Evija Gulbe

Radio SWH

Beāte Bērziņa

Radio SWH

Ligita Mieze

Radio SWH

Valdis Sils

Radio SWH

Vladimirs Well

Radio SWH+

Ņikita Matvejevs

Radio SWH+

Natalja Olesik

Radio SWH+

Dim Harrov

Radio SWH+

Diāna Saule

Radio SWH+

Edgars Storm

Radio SWH+

Aleksandrs Prokudins

Radio SWH+

Jorens Mačis

Radio SWH+

Jānis Bukums

Radio SWH Rock

Ēriks Saksons

Radio SWH Rock

Ziņu dienests

Inese Vaikule

Ziņu dienesta vadītāja

Ainārs Rutkēvičs

Ziņu redaktors

Agnese Vasermane

Ziņu redaktore

Aleksejs Novaks

Ziņu redaktors

Jeļena Provatorova

Ziņu redaktore

Polina Čui Kuzmina

Ziņu redaktore

Anatolijs Kreipāns

Sporta ziņu redaktors

Reklāmas nodaļa

Filips Rubenis

Komercdirektors

filips.rubenis@radioswh.lv
+371 25424249

Tatjana Smojāne

Radio SWH+ reklāmas attīstības nodaļas vadītāja

tatjana.smojane@radioswh.lv
+371 27828283

Solvita Trone

Reklāmas projektu koordinatore

solvita@radioswh.lv

Astra Timma

Reklāmas projektu vadītāja

astra@radioswh.lv
+371 29289622

Lita Līpiņa

Reklāmas projektu vadītāja

lita@radioswh.lv
+371 29416990

Aleksandrs Viļumanis

Reklāmas projektu vadītājs

aleksandrs@radioswh.lv
+371 26673874

Anna Dabra

Reklāmas projektu vadītāja

anna@radioswh.lv
+371 29156397

Rihards Spole

Reklāmas projektu vadītājs

rihards@radioswh.lv
+371 28312349

Sarmīte Baļuļa

Reklāmas projektu vadītāja

sarmite@radioswh.lv
+371 29782759

Ierakstu studija

Georgs Freimanis

Ierakstu studijas vadītājs

georgs@radioswh.lv

Edgars Storm

Skaņu ierakstu producents

storm@radioswh.lv

Normunds Rutulis

Skaņu ierakstu producents

rutulis@radioswh.lv

Mārketinga nodaļa

Eduards Cers

Mārketinga nodaļas vadītājs

eduards@radioswh.lv
+371 27549881

Katrīne Skrebele

Mārketinga projektu vadītāja

katrine@radioswh.lv

Administrācija

Jānis Šipkēvics

Valdes priekšsēdētājs

janis@radioswh.lv

Filips Rubenis

Komercdirektors

filips.rubenis@radioswh.lv
+371 25424249

Inese Mičule

Finanšu direktore

inese.micule@radioswh.lv

Olga Zeimane

Grāmatvede

olga@radioswh.lv

Ieva Zālamane

Ētera producente

ieva@radioswh.lv

Arta Veigure

Administratore

arta@radioswh.lv

Tehniskā nodaļa

Ainārs Laizāns

Tehniskais direktors

ainars@radioswh.lv

Arturs Vilcāns

Elektronikas tehniķis

arturs@radioswh.lv

Ints Mūrnieks

Elektronikas tehniķis

ints@radioswh.lv

Arvīds Bugoveckis

Programmētājs

arvids@radioswh.lv