piektdiena, 12. jūlijs
Reklāma radio
Ierakstu studija

Reklāma radio

Par Reklāmas izvietošanu AS Radio SWH raidstacijās sazinieties ar Reklāmas nodaļas pārstāvjiem vai kādu no mediju aģentūrām, kuras ir noslēgušas sadarbības līgumu ar AS “Radio SWH”.

Reklāmas daļas kontaktinformācija:
E-pasts: reklama@radioswh.lv
Tālrunis: 67272727

Reklāmas veidi

AS “Radio SWH” grupas radiostacijās ir iespēja izvietot standarta audio reklāmas reklāmas blokos, kā arī izvēlēties dažādus nestandarta reklāmas risinājumus, lai vēl efektīvāk sasniegtu plānoto mērķauditoriju.

Konkursi
Konkursi ēterā izskan visās dienas programmās – rīta, pusdienas, braucamlaika un vakara. Vienas programmas ietvaros tie var būt no viena līdz trim dažādiem konkursiem.  Klientam ir iespēja izvēlēties kādu no jau esošajiem radio konkursiem vai arī radīt speciāli izstrādātu konkrētam produktam. Daudz dažādu variantu, dažādās kombinācijās.

Intervijas
Akcijas laikā iespējams vienu vai vairākas reizes aicināt uz interviju ēterā atbalstītāja pārstāvi un/vai ar atbalstītāja nozari saistītu, mērķauditorijai interesantu personību.

Ziņu atbalsts
Kampaņas laikā iespējams atbalstīt kādas no speciālajām pusstundas ziņām (medicīnas, sporta, izklaides, kultūras, auto u.c.). Ir iespēja pēc klienta vēlmes arī radīt pusstundas ziņas, kādas šobrīd nav, pie nosacījuma, ka ziņas ir šauri specifiskas.

Ekspozīcija studijā
Tā kā studijā ir video kameras un ir iespēja skatīties video straumējumā tiešo ēteru  mūsu raidstacijas  mājas lapā, tad piedāvājam studijā izvietot reklāmas banerus un/vai produkciju u.c. papildus aktivitātes.

Mājaslapa
Iespēja izvietot mājas lapā klienta banerus, iespēja izveidot mājas lapā speciālu akcijas sadaļu, kur klausītāji var nosūtīt info, piedalīties konkursos, iesūtīt fotogrāfijas, stāstus utt.

Reportāžas, tiešraides
Iespējamas reportāžas:
– izbraukuma studija, kad radio translē ēteru no notikuma vietas gan audio, gan video translācija;
– īsās reportāžas, kur kāds no DJiem vai klienta pārstāvis ziņo no notikuma vietas, zvanot uz ēteru.

Raidījumu atbalsts
Iespējams atbalstīt jebkuru no autorraidījumiem vai dienas ēteriem.

Reklāmas ierakstu studija

Radio, televīzija, internets, tālruņi – visur ikdienā jūs aptver un pavada skaņa, kura dažādās niansēs un kombinācijās spēj uzmundrināt, nomierinār, informēt un uzrunāt. Tieši šīs smalkās nianses lieliski pārzina mūsu ierakstu studijas komanda. Radio SWH ierakstu studijā valda idejiski un saturiski pārvaldīta skaņas produkcija un tehnoloģijas, kas ir neatņemama radio sastāvdaļa, kurai atrodoties pašā Radio SWH sirdī, vienmēr ir visskaidrākais un precīzākais redzējums – kādai konkrētajā situācijā ir jābūt klienta audio reklāmai.

Reklāmas ierakstu studijas kontaktinformācija:
E-pasts: georgs@radioswh.lv

Kad tev ir nepieciešama Radio SWH ierakstu studija?

Tu zini, ko vēlies. Nepieciešams profesionāls ierakstu studijas pakalpojums.

 • Skaņu ierakstu studijas īre ar skaņu režisoru jebkāda rakstura stacionāriem audio pakalpojumiem.
 • Vienkārša audio sludinājuma ieskaņošana.

Tu, labprāt, bez maksas* uzklausītu padomu pirms reklāmas kampaņas, jo:

 • Tev ir iespēja pieteikties uz tikšanos ar pieredzējušu audio reklāmu producentu, kā rezultātā vispirms saņemt realizēšanai gatavas reklāmas idejas vai scenārija piedāvājumu.

Visbeidzot tu izvēlies Radio SWH kaņu ierakstu studiju tāpēc, ka:

 • Tev rūp audio saturs, identitāte, imidža izkopšana. Tu proti novērtēt skaņas dizainu.
 • Tev ir svarīga literāri, gramatiski un loģiski precīza pieeja, jebkura audio materiālu radīšanā vai scenāriju adaptācijā.
 • Tev šķiet pašsaprotami, ka vēršoties Radio SWH ierakstu studijā, Tavā rīcībā ir:
  – Latvijā populārāko personību, aktieru un dīdžeju balsu datubāze,
  – tulkošanas pakalpojumi,
  – produkcijai nepieciešamā audio materiālu skaņu bibliotēka.
 • Vari pasūtīt savam uzņēmumam, produktam vai pakalpojumam oriģinālmūziku.

Ideju un scenāriju piedāvājumi ir bezmaksas tikai piedāvājuma formā.