Ziemas riepu visvieglāk nomainīt ar jaunu velo, bet ziņas izmainīt var ar asu prātu! Ik rītu no 17. – 21. martam klausies Radio SWH rīta šovu “Tik tik tik”, piedalies konkursā “Alternatīvās ziņas” un varbūt tieši Tu nedēļas izskaņā tiksi pie vērtīgas dāvanu kartes no Velo Outlets 250 eur vērtībā!
Konkurss “Alternatīvās ziņas” sadarbībā ar Velo Outlets.
Iemin jaunā līmenī un uzlādējies piedzīvojumiem ar Velo Outlets! Velo Outlets šogad iemin jaunā līmenī- plašākā velosipēdu izvēle visai ģimenei! Vēl vairāk modeļu, izmēru un zīmolu: Scott, Giant, Dyu, Polar un citi populāru zīmolu velosipēdi par labākajām cenām pilsētā!
Veikalā Velo Outlets pieejams plašs laukums, kur visus velosipēdus pirms iegādes var izmēģināt vai iegādāties ar piegādi līdz majas durvīm mājas lapā: www.vienibasgatve.lv.
Veikals atvērts katru dienu, arī brīvdienās un svētku dienās!
Tavs velosipēds Tevi gaida veikalā Velo Outlets vai www.vienibasgatve.lv!