trešdiena, 17. jūlijs
SākumsKonkursi un akcijasKonkurss "Tās tik ir emocijas!" sadarbībā ar Branku Brančotavu

Konkurss “Tās tik ir emocijas!” sadarbībā ar Branku Brančotavu

Jūlija pirmajā nedēļā, no 1. līdz 5. jūlijam, ap plkst. 8:30 aicinām piedalīties Radio SWH rīta šova “Tik Tik Tik” konkursā “Tās tik ir emocijas”. Pirmdien un otrdien veiksmīgākajiem un azartiskākajiem dalībniekiem būs iespēja laimēt 2 ielūgumus uz grupas “Tautumeitas” koncertu 3. jūlijā, trešdien un ceturtdien – uz grupas “Bermudu Divstūris” koncertu 31. jūlijā, savukārt piektdien – uz “Mesa” koncertu 21. augustā.

Spēles pamatā ir vēlme rosināt klausītājus izbaudīt visneiedomājamākās emociju gammas – turklāt asprātīgā manierē. Proti, no plašās emociju skalas Kaspars un Sanda katru rītu izlozē katrs savu, līdz ar to veidosies ‘’dīvainas’’, bet jautras kombinācijas, piemēram, pārliecināti garlaicīgs vai seksīgi atbildīgs, utml.

Klausītāju uzdevums ir tās dienas sentenci (līdz 10 vārdiem), kas ņemta saistībā ar klienta piedāvātā produkta specifiku, notikumu vai pasākumu, ierunāt pēc iespējas pārliecināti garlaicīgā vai seksīgi atbildīgā manierē (lai arī kāda būtu attiecīgās dienas emociju kombinācija), un nosūtīt ar whatsapp balss īsziņas palīdzību. Pēcāk dīdžeji atskaņo tās ēterā un nolemj, kuram dienas uzdevums ir veicies vislabāk. Tam arī tiek dienas balva.

Konkurss “Tās tik ir emocijas!” sadarbībā ar Branku Brančotavu
Vien 39 km no Rīgas, Jelgavas novada Brankās jūs gaida Branku Brančotava.
Tā ir vieta jūsu svētkiem un darbam, kas piedāvā plašas telpas dažādu pasākumu rīkošanai.
Šī vasara Branku Brančotavā būs īpaši skaļa, jau trešo sezonu organizējot “ Dārza Svētkus” jeb āra koncertus.
Šajā vasarā Branku Brančotavā izskanēs tādi vārdi kā “Tautumeitas”, “ Bermudu Divstūris” un vienīgais šī gada “ Mesa” akustiskais koncerts.
Par atmosfēru un ritmiskām sajūtām rūpēsies DJ. Lai neviens nebūtu izsalcis, Branku Brančotavas komanda pavāra Andra Liberta vadībā gatavos street food ēdienus, par dzērieniem gādās pasaulē atzītais bārmenis Andris Reizenbergs.
Izglītības iniciatīva “Ziedoņa klase” veidos vides objektu “Skolotājs ir Personība” un “Tuvu jaunieši” būs sagatavojuši aktivitātes bērniem un jauniešiem.
Branku Brančotava ir radījusi vidi, kurā labi un droši jutīsies ikviens, gan pieaugušais, gan jaunietis un bērns. Un vēl! Dārza Svētku koncertos iespējams satikt iemīļotus māksliniekus rokas stiepiena attālumā.
Ne mazāk svarīgi: BRANKU BRANČOTAVA ir sociālais uzņēmums, visa peļņa tiek novirzīta biedrības “Tuvu” organizētajiem labdarības projektiem un sociālo mērķu īstenošanai.
Paredzētie koncerti:
– 3. jūlijs TAUTUMEITAS
– 31. jūlijs BERMUDU DIVSTŪRIS
– 21. augusts MESA, akustiskais koncerts
BIĻETES: biļešuparadīze.lv

Brančotava Branku logotips

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Cik ilgi var noturēt sezonas pīķa formu? Skaidro olimpiskie vieglatlēti Vaičule un Gailums

Divi sporta karalienes jeb vieglatlētikas pārstāvji Gunta Vaičule un šķēpmetējs Patriks Gailums raidījumā “Vakara sporta stunda” atklāj, kāpēc sportisti tieši lielākajās un atbildīgākajās sacensībās...

POPULĀRĀKIE