pirmdiena, 17. jūnijs
SākumsMūzikaLatvijas mūzikas jaunumiRAUM atgriežas ar jaunu dziesmu “tikai kad tevis te nav”

RAUM atgriežas ar jaunu dziesmu “tikai kad tevis te nav”

Mūziķis RAUM, īstajā vārdā Reinis Straume, šodien atgriežas ar jaunu dziesmu “tikai kad tevis te nav”. Šī ir pirmā dziesma, ko RAUM izdod pēc sadarbības pārtraukšanas ar ierakstu kompāniju Warner Music Baltics.

RAUM kā solo mākslinieks debitēja 2021. gadā un Warner Music Baltics paspārnē izdeva vairākus singlus latviešu valodā. Viņš piedalījās arī nacionālajā Eirovīzijas dziesmu atlases konkursā “Supernova” ar divām dziesmām angļu valodā, no kurām abas iekļuva finālā. Tagad, kļūstot par neatkarīgu mākslinieku, RAUM turpina savu muzikālo ceļojumu ar jaunu dziesmu.

“Lai gan mūzikā esmu visu laiku, šis man ir kā jauns sākums. Esmu no sirds pateicīgs par laiku, kas tika pavadīts kopā ar Warner Music Baltics, bet ierakstu kompānijas darbības izmaiņas Baltijā perfekti sakrita ar to, ka man kā māksliniekam izkristalizējās, ko un kā es gribu pateikt ar savu mūziku. Tagad ir laiks iet savu ceļu. Vai ir dzīve pēc leibla? Protams — satraucoša, bet reizē arī aizraujoša,” stāsta Raum.

Dziesmas autors ir pats RAUM, bet tās tapšanā piedalījās arī Arnis Račinskis (Laika Suns) un producents Jānis Jačmenkins (JJ Lush).

Par dziesmas nozīmi un sajūtām dalās RAUM: “Dažkārt kulies uz priekšu pēc labākās sirdsapziņas, un varbūt pat no malas izskatās, ka viss rit kā pa diedziņu, bet tomēr kad paliec viens ar savām domām un apkārtējie trokšņi noklust, piezogas sajūta, kas vienlaicīgi gan nospiež, gan paceļ. Rakstot šo dziesmu sapratu, ka reizēm tā sajūta ir ilgas. To arī pētu ar “tikai kad tevis te nav”.

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Dziedātāja Māra Upmane-Holšteine mērķējusi kļūt par labāko Latvijas mūzikas žurnālisti

Grupas “Astro'n'out” soliste Māra Upmane-Holšteine reiz tikai sapņojusi kļūt par mūziķi. Raidījumā “Ar dziesmu par dzīvi” viņa pastāsta, kā sākumā vēlējusies kļūt par Latvijas...

POPULĀRĀKIE