pirmdiena, 17. jūnijs
SākumsSportsPludmales volejboliste Samoilova uzmirdz citā ampluā: “Es esmu piemērs tam, ka sportisti...

Pludmales volejboliste Samoilova uzmirdz citā ampluā: “Es esmu piemērs tam, ka sportisti ir gudri”

Pludmales volejboliste Anastasija Samoilova, kuras sasniegumi sportā jautājumus neprasa, pastāsta par vēl kādu savu aizraušanos – iedvesmas runu. Viņa atzīst, ka šajā jomā vēlas attīstīties vēl vairāk, kā arī uzsver sportistu nozīmi plānam “B” pēc karjeras beigām.

“Esmu motivācijas runātāja (motivational speaker),” stāsta Samoilova, kura jau paspējusi gūt pieredzi dažādos Latvijas uzņēmumos, “Man tiešām tas ļoti patīk, un es gribētu attīstīties šajā jomā vēl vairāk. Tā kā cerams, ka tas man sanāks.” Viņai vienmēr paticis rakstīt plānus nākamajam gadam. Kādā reizē ierakstījusi arī vēlmi uzstāties publikas priekšā ar motivācijas runu.

“Atnāca piedāvājums to darīt jau maijā. Jā, savā motivācijas runā pat izmantoju to, ka es jau pierakstīju šo – redzat, stāvu tagad šeit jūsu priekšā ar motivācijas runu, un tas nozīmē, ka viss ir iespējams. Tikai jātic sev un viss būs,” viņa iedrošina un atklāj, ka savās runās izmanto arī savu sportistes pieredzi. Taujāta par to, vai ir arī iegūta kāda izglītība, Samoilova pastāsta par maģistra grādu Izglītības vadībā, ko ieguvusi studējot Latvijas Universitātē.

“Es esmu piemērs tam, ka sportisti ir gudri, ja viņiem ir plāns un viņiem ir gribēšana, jo visu ir iespējams savienot – sportu ar izglītību. Un izglītība ir kā plāns “B” – katram sportistam ir jābūt tam plānam “B”. Ir tāda statistika par to, kad sportisti pabeidz savu sportista karjeru – 75 procenti saskaras ar krīzi, jo viņi nezina, ko darīt savā dzīvē. Ja ir izglītība, tas ir kaut kāds plāns “B”, vispār kaut kāds virziens, uz kurieni var iet. Jāmācās visu dzīvi,” uzskata sportiste.

Vairāk klausies raidījuma ierakstā:

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Pasākumu cikls Āgenskalna tirgū – skeptiskā vasara sadarbībā ar “SkeptiCafe”

Šovasar Āgenskalna tirgus kaimiņus un draugus aicina piedzīvot vasaru skeptiskā garā – 3 praktisku darbnīcu, 3 "SkeptiCafe" pasākumu un vairāku tematisku Portālu garumā ikviens...

POPULĀRĀKIE