sestdiena, 20. jūlijs
SākumsMūzikaLatvijas mūzikas jaunumiNoklausies! Marta Grigale izdod jaunu dziesmu "Pretty Little Thing"

Noklausies! Marta Grigale izdod jaunu dziesmu “Pretty Little Thing”

Dziedātāja Marta Grigale šodien publicē savu jaunāko dziesmu “Pretty Little Thing”, kas ir jau ceturtais singls no angļu valodā tapušajām dziesmām.

“Pretty Little Thing” – tika radīta dziesmu rakstīšanas nometnes laikā Tallinā. “Mums nebija nekādas vēlmes rakstīt kārtējo mīlas balādi,” stāsta Marta. “Mēs vienkārši gribējām izbaudīt procesu, izveidot kaut ko vieglu un lipīgu.”

Kā vienu no iedvesmas avotiem izvēloties Olīvijas Rodrigo dzīvo poproka skanējumu, “Pretty Little Thing” apvieno enerģiskus vokālus ar jaudīgām ģitārām un bungām. Dziesma ir tapusi starptautiskā komandā – kopā ar Martu studijā strādāja igauņi – Rauls Ojama, Sofia-Liis Liiv, Maria Kallastu, bungas iespēlējis Kaspars Grigalis, bet britu mūziķis Kristofers Hariss veica dziesmas skaņas gala apstrādi.

“Rakstot šo dziesmu, mēs visi jutāmies tā, it kā būtu piedzīvojuši vienu un to pašu pieredzi kādā savā dzīves posmā,” saka Marta. “Tāpēc mēs ceram, ka klausītāji varēs iejusties dziesmas vēstījumā.”

Šobrīd Marta Grigale strādā pie vairāku dziesmu kolekcijas angļu valodā, kas tiks apkopotas EP un pie klausītājiem nonāks šī gada rudenī.

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Audio: “Novadu balss” 17. jūlija izlaidums

Radio SWH ēterā divreiz nedēļā izskan ziņu raidījums “Novadu balss”, kurā iekļautas Latvijas reģionālo mediju sagatavotās ziņas. Raidījumā Radio SWH ziņu dienests apkopo aktuālāko...

POPULĀRĀKIE