sestdiena, 22. jūnijs
SākumsKonkursi un akcijasKonkurss “Salda mēle” sadarbībā ar "Laima"

Konkurss “Salda mēle” sadarbībā ar “Laima”

No 20. līdz 24. maijam pēc plkst. 8.00 Radio SWH Rīta šovā “Tik Tik Tik” parādi, cik saldi proti izteikties un tiec pie kapitāla Laima saldumu maisa EUR 50.00 vērtībā.

Konkurss “Salda mēle” sadarbībā ar “Laima”
Laima saldumu produktus ir radījuši pašmāju šokolādes meistari. Jau vairāk nekā 150 gadus Laima ir bijusi kopā ar latviešiem dažādos laikos un pārmaiņās.
Vizuālā estētika un cilvēka pieskāriens it visā, ir klātesošs zīmola kods. Laimas produkti un to receptes ir ne tikai autentiski radītas, bet arī vizualizācijas iepakojumos un komunikācijā ir ar roku radītas. Ir uzplaukusi jaunā Lukss ziedu līnija tumšajām šokolādēm (uz iepakojumiem ir ar roku radītas rozes un lilijas) – meklē veikalos jau šobrīd.
Un mēs atkal no jauna gribam piedzīvot garšas un svētkus, kas saviļņo. Ziedu plaukumā dāvini sev un saviem tuvākajiem jaunās Lukss tumšās šokolādes tāfelītes (sākot no 52% līdz 87% kakao) un Vāverītes piena šokolādes ar riekstiem. Laima. Laime ir tepat!

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Triānas Parks izdod jaunu dziesmu latgaliešu valodā “Liepu Laipas”

17. jūnijā Triānas Parks, piedaloties Normundam Zušam, piedāvā jaunu dziesmu “Liepu Laipas” un izziņo albumu, kas gaidāms jau rudenī. “Liepu Laipas” Triānas Parkam ir īpašs...

POPULĀRĀKIE