pirmdiena, 17. jūnijs
SākumsKonkursi un akcijasKonkurss “Zibatmiņa” sadarbībā ar "Moller’s"

Konkurss “Zibatmiņa” sadarbībā ar “Moller’s”

No 20. līdz 24. maijam pēc plkst. 9.00 Radio SWH Rīta šovā “Tik Tik Tik”, piedalies konkursā “Zibatmiņa”, apliecini savu labo atmiņu un katru dienu laimē uztura bagātinātāju komplektu EUR 50.00 vērtībā no “Moller’s”.

Konkurss “Zibatmiņa” sadarbībā ar “Moller’s”
Moller’s Omega-3 taukskābes – Atbalsts Tavā ikdienas maratonā.
Möller′s piedāvā norvēģu kvalitātes zivju eļļu no tīrajiem arktiskajiem ūdeņiem. Produktos noradītās devas ir atbilstošas efektivitātei, kas pierādīta veiktajos pētījumos. Möller′s produktu klāsts ir plašs un daudzveidīgs, un katrs var atrast sev nepieciešamo. Produktu sortimentā pieejama šķidrā zivju eļļa un kapsulas pieaugušajiem, savukārt bērniem piemērotas būs želejas zivtiņas. Omega-3 palidz uzturēt normālu smadzeņu darbību un redzi, sirds un asinsvadu veselību.
Visu maija mēnesi e-menessaptieka.lv Moller’s Cardio kapsulas normālai sirds un asinsvadu veselībai iegādājies par īpašu cenu ar 50% atlaidi.
Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Dziedātāja Māra Upmane-Holšteine mērķējusi kļūt par labāko Latvijas mūzikas žurnālisti

Grupas “Astro'n'out” soliste Māra Upmane-Holšteine reiz tikai sapņojusi kļūt par mūziķi. Raidījumā “Ar dziesmu par dzīvi” viņa pastāsta, kā sākumā vēlējusies kļūt par Latvijas...

POPULĀRĀKIE