sestdiena, 20. jūlijs
SākumsMūzikaLatvijas mūzikas jaunumiGrupa “Idille” izdod savu otro dziesmu “Pāri Upei” ar videoklipu

Grupa “Idille” izdod savu otro dziesmu “Pāri Upei” ar videoklipu

Jaunā atviešu grupa “Idille”, kuru veido Rūdolfs Daņiļevičs, Gunārs Gaumigs, Kristiāns Kosītis un Ralfs Brieze, nodod klausītāju ausīm savu otro singlu ”Pāri Upei”. Tā ir alternatīvā kantrī/folka stila dziesma par cerību un vilšanos pilno ceļu līdz saviem sapņiem.

Sadarbībā ar režisoru Artūru Zepu uz lentes kameras dziesmai “Pāri Upei” ir tapis mākslinieciski skaists videoklips. Tā stāsta varone ir meitene ar sapni kļūt par dejotāju. Ideja gūta, iedvesmojoties no Rūda tēta – Agra Daņiļeviča stāstiem, kad vēl nebija deju skola “Dzirnas”, bet tikai tukša zāle ar sapni un horeogrāfijas ideju pildītas naktis.

Grupas dalībnieki ir pieredzējuši mūziķi uz lielām skatuvēm. Rūdolfs Daņiļevičs uzstājas kopā ar tādiem māksliniekiem kā Aminata, Ozols, “KautKaili”. Kristiāns Kosītits ir grupas “Carnival Youth” basģitārists. Gunārs Gaumigs un Ralfs Brieze ir piedalījušies dažādu mūzikas apvienību projektos.

2024. gada sākumā grupa izdeva savu debijas singlu “Neviens”. Pēc vairākām radošajām nometnēm, kur grupas biedri paši ierakstījuši un producējuši savu mūziku, tuvākajos mēnešos var gaidīt jaunas dziesmas.

“Idilles” koncertu varēs dzirdēt šovasar, 10. augustā Bauskas festivālā “TASTE”.

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Audio: “Novadu balss” 17. jūlija izlaidums

Radio SWH ēterā divreiz nedēļā izskan ziņu raidījums “Novadu balss”, kurā iekļautas Latvijas reģionālo mediju sagatavotās ziņas. Raidījumā Radio SWH ziņu dienests apkopo aktuālāko...

POPULĀRĀKIE