sestdiena, 20. jūlijs
SākumsMūzikaLatvijas mūzikas jaunumiMūziķe un TikTok zvaigzne Atvara izdod pirmo singlu un satricina internetu

Mūziķe un TikTok zvaigzne Atvara izdod pirmo singlu un satricina internetu

Mūziķe un TikTok zvaigzne Atvara, īstajā vārdā Liene Atvara pievēršas savai sirds nodarbei un publisko debijas singlu “Pie manis tveries”. Dziesma, kas iedvesmo un aicina uz sapņiem, jau pirms oficiālās izdošanas guvusi milzīgu popularitāti sociālajos tīklos.

Atvara vairākus gadus veiksmīgi rakstījusi dziesmas citiem māksliniekiem, bet šoreiz nolēmusi drosmīgi iet savu ceļu un iepazīstināt klausītājus ar savu unikālo skanējumu. Dziesma “Pie manis tveries” ir aizkustinoša balāde ar spēcīgu vokālu un iedvesmojošu vēstījumu, kas iedrošina nospraust robežas un prast pateikt “nē”.

Vēl pirms dziesmas oficiālās izdošanas Atvara publicēja īsu 30 sekunžu ieskatu TikTok platformā. Šis īsais video izraisīja milzīgu klausītāju interesi – 175 tūkstoši skatījumu un vairāk nekā 800 komentāru, kuros fani izteica sajūsmu par dziesmu un nepacietīgi gaidīja tās pilno versiju.

Dziesmu sarakstījusi pati dziedātāja, tomēr neiztrūkstošs šajā procesā ir bijis Edgars Gražulis, kas pamudinājis dziedātāju uz jaunas mūzikas radīšanu: “Es patiesībā baidījos iet šajā virzienā. Man šādas dziesmas ir daudz, lai gan tās bija atliktas šaubu kaudzītē. Milzīgs paldies Edgaram, kurš uzaicināja satikties un kopīgi strādāt. Viņš spēlēja ģitāru, mēs abi skaļi apdomājām idejas par ko rakstīt un es rakstīju vārdus un melodiju virsū tam skaņu jūklim. Pēc laba laika tikai piesēdos skicei un uzrakstīju klāt piedziedājumu,” skaidro Atvara.

Dziesmu attīstījis producents Jānis Jačmenkins jeb JJLUSH, ar kuru kopā mūziķe jau bija strādājusi, radot dziesmas citiem izpildītājiem. Dziedātāja saka arī lielu paldies Lindai Auziņai, kura sarakstījusi aranžiju, lai kora skanējums izceltu dziesmu un padarītu to emocijām bagātu.

Atvara nav ierasts skatuves vārds, bet mūziķe saka pavisam vienkārši: “Esmu liepājniece un mēs pamatskolas klasē bijām trīs meitenes ar vienādiem vārdiem, tāpēc mūs sauca uzvārdos, kā skolotāji, tā klasesbiedri. Tāds silts pieradums! Cilvēki ir pieraduši pie mana vārda arī Tiktok platformas dēļ. Kad pie manis nāk apsveicināties sveši cilvēki, viņi mani sauc par Atvaru!”

Dziedātāja un satura veidotāja Liene Atvara mācījusies E.Melngaiļa Liepājas Mūzikas vidusskolā, diriģēšanas klasē, kā arī absolvējusi J.Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas džeza un populārās mūzikas vokālu. Pirmos panākumus un atpazīstamību guvusi tādos šovos, kā “Dziedošās ģimenes”, “Koru kari” un “X faktors”. Viņas rakstītas dziesmas dzirdamas radio, kā arī vairākās “Supernova” Eirovīzijas atlasēs. Liene sastrādājusies ar tādiem māksliniekiem, kā Alekss Silvers, Edavārdi, Diona Liepiņa, Aivo Oskis un citi.

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Audio: “Novadu balss” 17. jūlija izlaidums

Radio SWH ēterā divreiz nedēļā izskan ziņu raidījums “Novadu balss”, kurā iekļautas Latvijas reģionālo mediju sagatavotās ziņas. Raidījumā Radio SWH ziņu dienests apkopo aktuālāko...

POPULĀRĀKIE