sestdiena, 22. jūnijs
SākumsRadio SWH jaunumiRadio SWH 24. un 25. maijā raidīs tiešraidē no "Latvijas meža dienām"

Radio SWH 24. un 25. maijā raidīs tiešraidē no “Latvijas meža dienām”

Piektdien, 24. maijā, Radio SWH ētera personība Agnese Vasermane nodrošinās tiešās reportāžas no “Latvijas Meža dienām” Tērvetē, savukārt sestdien, 25. maijā, uz Tērveti dosies arī mūsu mobilā studija no kuras visas dienas laikā par notikumiem “Latvijas Meža dienās” stāstīs MARTA, Edgars Barbaks, Ieva Zālamane un Artis Volfs.

Foto: “Latvijas valsts meži” ilustrācija

“Latvijas Meža dienas” ir vērienīgākais meža izziņas pasākums Baltijā, kas pulcē dažādas ar mežu un dabu saistītas organizācijas un mudina visu vecumu bērnus un pieaugušos apmeklēt daudzveidīgas meža izziņas pieturas, kā arī piedalīties izglītojošās aktivitātes kopā ar rūķiem, Cūkmenu un īstiem meža večiem!

Ipaši ciemos gaidīti bērni un jaunieši, lai iepazītu meža audzēšanas ciklu no sēkliņas līdz koka mājai, kā arī izzinātu mācību un karjeras iespējas meža nozarē vairāk kā 100 meža izziņas pieturās! Ieeja pasākumā ir bez maksas. To rīko AS “Latvijas valsts meži” sadarbībā ar Dobeles novada pašvaldību, “Zaļā josta” un dažādām meža nozares organizācijām.

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Triānas Parks izdod jaunu dziesmu latgaliešu valodā “Liepu Laipas”

17. jūnijā Triānas Parks, piedaloties Normundam Zušam, piedāvā jaunu dziesmu “Liepu Laipas” un izziņo albumu, kas gaidāms jau rudenī. “Liepu Laipas” Triānas Parkam ir īpašs...

POPULĀRĀKIE