ceturtdiena, 20. jūnijs
SākumsSabiedrībaPolitikaMūziķis un politiķis Nauris Puntulis par ministra laikā pazaudēto: “Politika prasa daudz”

Mūziķis un politiķis Nauris Puntulis par ministra laikā pazaudēto: “Politika prasa daudz”

Diplomēts tenors, bijušais kultūras ministrs un izbijis grupas “Pērkons” solists Nauris Puntulis raidījumā “Ar dziesmu par dzīvi” atklāj, ko pazaudējis, budāms kultūras ministra amatā. “Politika prasa daudz un bieži vien tam ir ļoti attāls sakars ar to, kas ir šinī pasaulē svētīgākais,” teic Puntulis.

Intervijā Puntulis piemin arī piezagušos vientulības sajūtu, kas neesot saistīta ar ģimeni, bet gan ar draugu loku: “Šo ministra gadu laikā tas, nu, gan ir pazaudēts. Nekad nav bijuši īpaši daudz draugu, jo es kā dzimis kurzemnieks nekad neesmu bijis īpaši draudzīgs pats,” atzīst tenors.

“Kopš šiem gadiem ir pazaudēti tie paši. Pamatā jau tas iemesls ir, ka jebkura draudzība ir jākopj, jāuztur un tam nav bijis laika. Gan jau kāds arī ir pazaudēts tādēļ, ka varbūt ir kaut ko, kā padomju laikos, sagaidījis sev labvēlīgi no mana amata un nav to sagaidījis, varbūt arī kāds nav ticis pāri kādai mazai skaudībai,” viņš skaidro.

Saliekot visu kopā, Nauris Puntulis sapratis: “Pēc šiem gadiem es esmu kļuvis daudz, daudz vientuļāks nekā pirms tam.” Uz Ineses Vaikules norādi, ka politika prasa daudz, viņš piekrīt teiktajam: “Politika prasa daudz un bieži vien tam ir ļoti attāls sakars ar to, kas ir šinī pasaulē svētīgākais – cilvēcīgas attiecības starp cilvēkiem, kā raksta Sent-Ekziperī.”

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Triānas Parks izdod jaunu dziesmu latgaliešu valodā “Liepu Laipas”

17. jūnijā Triānas Parks, piedaloties Normundam Zušam, piedāvā jaunu dziesmu “Liepu Laipas” un izziņo albumu, kas gaidāms jau rudenī. “Liepu Laipas” Triānas Parkam ir īpašs...

POPULĀRĀKIE