trešdiena, 19. jūnijs
SākumsSportsBijušais basketbolists Kristaps Valters par Latvijas izlasi: “Uzskatu, ka šogad mēs tiksim...

Bijušais basketbolists Kristaps Valters par Latvijas izlasi: “Uzskatu, ka šogad mēs tiksim olimpiādē!”

Bijušais basketbolists un Latvijas basketbola izlases spēlētājs, kurš tagad pievērsies jauniešu trenēšanai, Kristaps Valters dalās savās pārdomās par basketbola izlases kvalificēšanos olimpiādei un to, kā komandas treneris Luka Banki izmainījis izlasi uz labo pusi.

Taujāts par to, kā skatās uz turpmāko Latvijas basketbola izlasē, jo priekšā olimpiskā kvalifikācija, Valters atklāj, ka gaida to ar nepacietību. “Man vispār patika, kā Banki izmainīja izlasi. Izmainīja tādā ziņā uz labo pusi, ka tie visi spēlētāji grib un raujas uz izlasi, visu to kodolu. Tā kā viņš droši vien strādā psiholoģiski, iedod iespēju jebkuram,” stāsta bijušais basketbolists.

Viņš turpina: “Tie, kas arī traumēti, viņi arī sēž pie komandas, visi ir kopā, un tas ir nenormāli svarīgi. Nav ne viena apvainojušā, nav neviens – “Mani nepaņēma” un tā tālāk. Izdara savu darbiņu. Ja mēs skatāmies uz tādu kā izlasi, kā potenciālu, tad tas mums ir ļoti augsts. Es uzskatu, ka šogad mēs noteikti tiksim olimpiādē. Ja skatāmies pēc sastāva, protams, ar Kristapu vai bez Kristapa (Porziņģis – aut.) – tā ir cita komanda, bet mums ir pietiekami labi spēlētāji – spēlē Eirolīgā un labos klubos, Turcijas līgā.”

Valters uzskata, ka Latvijas basketbola izlasē ir labi spēlētāji, kā arī labs diriģents, tas ir, izlases treneris Banki. “Neviena spēle nebūs viegla. Basketbolu, kā mēs sakām, tagad visi māk spēlēt. Tas paliek ar katru gadu – tās zemās valstis sāk dzīt klāt arvien vairāk un vairāk,” viņš piebilst.

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Dziedātāja Agnesse izdod mini albumu “Uz augšu” – ar sievišķīgu skatījumu uz attiecībām

Dziedātāja Agnesse, īstajā vārdā Agnese Stengrevica, izdod mini albumu "Uz augšu", kas vēsta par jaunas sievietes attiecību peripētijām. Tas ir stāsts par to, kā...

POPULĀRĀKIE