pirmdiena, 17. jūnijs
SākumsSportsGada sportiste Agate Caune: “Būt starp nominantēm, starp šīm lieliskām sportistēm, man...

Gada sportiste Agate Caune: “Būt starp nominantēm, starp šīm lieliskām sportistēm, man jau bija kā uzvara!”

Raidījumā “Vakara Sporta Stunda” Anatolija Kreipāna un Edgara Barbaka vadībā telefoniski viesojas “Trīs zvaigžņu balvas” ieguvēja kategorijā “Gada sportiste” – vieglatlēte Agate Caune, kura neslēpj savu pārsteigumu, gūstot šo balvu. “Tas mani tiešām pārsteidza,” teic vieglatlēte, kura ir jaunākā gada labākā sportiste kopš 2005. gada.

Taujāta par to, vai pārsteigums bijis liels, iegūstot “Trīs zvaigžņu balvu”, turklāt vēl tik zvaigžņotā nomināciju kompānijā starp Aļonu Ostapenko, Patrīciju Eiduku, Aneti Sietiņu un Agati Rašmani, Agate Caune stāsta: “Jā, pašai bija liels pārsteigums un liela pagodinātības sajūta saņemt šo apbalvojumu.”

Viņa turpina: “Būt jau starp nominantēm, starp šīm lieliskām sportistēm, man jau bija kā uzvara, bet vēl izcīnīt šo balvu – tiešām es esmu ļoti pārsteigta un pacilāta. Tas mani tiešām pārsteidza.” Sportiste atklāj, ka par savu uzvaru uzzinājusi brīdī, kad viņas vārdu nosaukusi vakara vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare. “Es vienkārši runāju no sirds, ko es vēlējos pateikt, bet īsti nebiju izdomājusi, ko es runāšu,” atzīst Caune.

Uz Kreipāna jautājumu par to, kas vēl padomā ziemas sezonā, sportiste pastāsta, ka ziemas sezonu veltīs atveseļošanās procesam: “Veltīšu, lai labāk sagatavotos vasarai. Šobrīd ziemu es izlaižu, bet ar lielāku mērķi vadīta, kāpēc es izlaižu, tad es strādāju pamazām, buvēju sevi atpakaļ.”

Vairāk klausies raidījuma “Vakara Sporta Stunda” ierakstā:

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Dziedātāja Māra Upmane-Holšteine mērķējusi kļūt par labāko Latvijas mūzikas žurnālisti

Grupas “Astro'n'out” soliste Māra Upmane-Holšteine reiz tikai sapņojusi kļūt par mūziķi. Raidījumā “Ar dziesmu par dzīvi” viņa pastāsta, kā sākumā vēlējusies kļūt par Latvijas...

POPULĀRĀKIE